• Informacje na temat:

  zielińska dorota aktorka

Artykuły na temat: zielińska dorota aktorka
 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • Katarzyna Zielińska: Chciałabym, żeby jak najwięcej kobiet uwierzyło, że mogą się spełniać

  Katarzyna Zielińska uważa, że coraz bardziej czuć siłę kobiet, zwłaszcza w dużych miastach. Panie znają swoją wartość, nie boją się podejmowania wyzwań, chcą zajmować wysokie stanowiska i konsekwentnie walczą o swoje prawa.

 • Katarzyna Zielińska: Każda kobieta powinna móc decydować o sobie

  ...​Kobiety w Polsce myślą, że ich obowiązkiem jest poświęcanie się dla innych na 200 proc. - uważa Katarzyna Zielińska. Podkreśla, że do szczęścia każdej kobiecie potrzebne są marzenia oraz możliwość ich realizacji, w czym wspierać je powinni ich bliscy. Gwiazda ma nadzieję, że serial, w którym obecnie występuje, przekona Polki do większej odwagi w decydowaniu o samych sobie i walki o swoje...

 • Katarzyna Zielińska: Siła kobiet

  Odkąd porzuciła rolę w „Barwach szczęścia”, rzadziej pojawiała się w świecie seriali. W tym czasie Katarzyna Zielińska urodziła dwoje dzieci, a teraz wraca w końcu na mały ekran.

 • Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  ...w rolach Marii Zbieć w "Na dobre i na złe" i babki zielarki w "Ranczu". Obie panie są też świetnymi aktorkami teatralnymi - Gabriela Muskała występuje na scenach Łodzi i Warszawy, Grażyna Zielińska jest(...)Kiedy Mariola Filarska (Gabriela Muskała) pojawi się w swojej kamienicy z niemowlęciem, jej sąsiadka - Aniela Kozłowska (Grażyna Zielińska) - nie będzie umiała ukryć zdziwienia. Mariola przecież...

 • Weronika Rosati: Wielką wartością jest lojalność wobec najbliższych

  W środowe wieczory widzowie oglądają Weronikę Rosati w roli Marty, twardej prawniczki w serialu "Zawsze warto". Tymczasem aktorka jest daleko od kraju, po drugiej stronie oceanu, w USA. Dlaczego właśnie tam?

 • Nowe twarze w "Barwach szczęścia"

  Elwira, w którą wcieli się Dorota Naruszewicz, okaże się byłą żoną Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek)! Kobieta będzie wyjątkowo niemiła dla Marty (Katarzyna Zielińska), na każdym kroku okazując jej(...), w którym zobaczymy ją jesienią. Aktorka, związana z warszawskim Teatrem Narodowym, nie narzeka. Lubi pracować i jest dobrze zorganizowana, nie cierpi więc na tym jej rodzina, a jest mamą dwóch córek...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • Marzena Trybała: Ważne jest tylko zdrowie

  ...reżyserami. Była trema? - Jeżeli aktorka na starcie wygrywa zdjęcia próbne do głównej roli u Andrzeja Wajdy, to większych emocji już nie trzeba. Stała się pani ikoną seksu lat 80. Zastanawiała się pani(...) momentu śmierci Marty (Katarzyna Zielińska) mój wątek w sposób naturalny wygasa. Nad czym obecnie pani pracuje? - Gram w spektaklu "Bette & Joan" w reż. Sylwestra Biragi w Teatrze Druga Strefa. Jest to...

Zdjęcia na temat: zielińska dorota aktorka