• Informacje na temat:

  zielińska katarzyna i jej facet

Artykuły na temat: zielińska katarzyna i jej facet
 • Katarzyna Zielińska: Serialomaniaczka

  Aktorka Katarzyna Zielińska uwielbia oglądać filmy, jednak jeszcze większą sympatią darzy seriale.

 • Katarzyna Zielińska namiesza w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu "Przyjaciółki". Aktorka zagra pewną siebie intrygantkę Alicję, która sporo namiesza w gronie tytułowych bohaterek.

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Weronika Rosati: W naszym zawodzie to faceci zawsze grają główne role

  ...poznajemy w momencie, kiedy jej się cały świat wali na głowę - mówi Weronika Rosati agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka podkreśla, że nowy serial z jej udziałem jest bardzo prawdziwy - nie przekłamuje rzeczywistości ani jej nie upiększa, wiernie odzwierciedlając społeczne realia kobiecego życia. Jej zdaniem "Zawsze warto" to przede wszystkim opowieść o kobiecej...

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Rywalizacja o brylantowy mikrofon i kontrakt płytowy nabiera tempa. W tym tygodniu zagrożone są Katarzyna Zielińska i Małgorzata Teodorska. W najbliższą sobotę, 6 października, okaże się która z nich(...) ogromny talent. Ten program będzie pokazywał twoje oblicza, a ludzie zobaczą, to co już teraz wiem" - mówiła Górniak. Katarzyna Sowińska rokowała spore postępy. "Jest bajer w twojej barwie. Dużo ćwiczyć...

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  Józefowicz. Nadeszła pora głosowania. - Jesteś tanecznym kosmitą - stwierdziła Czarna Mamba i dała parze 10 punktów. Ostatecznie Bil i Janja otrzymali 36 punktów. Następnie Katarzyna Zielińska w towarzystwie(...) american smooth. Pierwsi na parkiecie pojawili się Katarzyna Pakosińska i Stafano Terrazzino, którzy boso zatańczyli walca w stylu american smooth. - Kasiu, dostałaś skrzydeł. Bardzo to było...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu

  ...kontynuacją przebojowej "Planety singli", a Katarzyna Zielińska podzieliła się z fanami kompromitującym zdjęciem sprzed lat. Kto zyskał największą uwagę internautów?

Zdjęcia na temat: zielińska katarzyna i jej facet