• Informacje na temat:

  zielińska listy do m

Artykuły na temat: zielińska listy do m
 • Katarzyna Zielińska: Dostaję listy od widzów

  Aktorka Katarzyna Zielińska wraz z twórcami "M jak miłość" świętowała emisję tysięcznego odcinka serialu. Nam opowiedziała o swoich pierwszych krokach w telewizji.

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Kasia Zielińska zamartwia się: Podliczam, czy na wszystko starczy!

  Kasia Zielińska (35 l.) nie zwalnia tempa i do porodu raczej to się nie zmieni...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska chce się... rozwijać!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie - wyznała aktorka w wywiadzie, tłumacząc powody swego odejścia z serialu Dwójki.

 • Katarzyna Zielińska: Serialomaniaczka

  Aktorka Katarzyna Zielińska uwielbia oglądać filmy, jednak jeszcze większą sympatią darzy seriale.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska nie zwalnia tempa

  Dziecko nie przeszkodziło Katarzynie Zielińskiej w karierze. "Jestem osobą z nadmiarem energii, która potrzebuje nowych wyzwań" - mówi aktorka. "Macierzyństwo to jest tak święty i piękny czas, że nie ma nic ważniejszego" - dodaje.

 • Katarzyna Zielińska: Mój ulubiony serial to...

  Katarzyna Zielińska wraz z twórcami "M jak miłość" świętowała emisję tysięcznego odcinka serialu. W udzielonym z tej okazji wywiadzie artystka opowiada o swoich pierwszych krokach w telewizji.

 • Zielińska zaczyna gwiazdorzyć?

  Największy sukces zawsze rodzi się w ogromnych bólach. Wie o tym doskonale Kasia Zielińska, która na swoje powodzenie pracowała niezwykle intensywnie i wytrwale przez kilka ostatnich lat(...) może poczuć się wyjątkowy. Aktorka, według znajomych, dotychczas była osobą skromną i nieśmiałą, bo podobno tak została wychowana. Kilka lat temu, gdy Zielińska nie była pewna, jak potoczy się jej...

 • Zielińska: Z zasady myślę pozytywnie

  - Staram się myśleć o nim pozytywnie. To moja praca - mówi Katarzyna Zielińska o show-biznesie. Aktorka opowiada o sukcesie spektaklu "Berlin, czwarta rano" i o swoich zawodowych planach.

Zdjęcia na temat: zielińska listy do m
Wideo na temat: zielińska listy do m
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka(...) z Wami! - napisała na swej tablicy na Facebooku emocjonalny list do fanów. Katarzyna Zielińska nie kryje, że rola Marty Walawskiej była jej trampoliną do kariery: - Jestem tego świadoma! Gdyby nie

Dyskusje na temat: zielińska listy do m