• Informacje na temat:

  zielińska zdjęcia

Artykuły na temat: zielińska zdjęcia
 • Katarzyna Zielińska: Serialomaniaczka

  Aktorka Katarzyna Zielińska uwielbia oglądać filmy, jednak jeszcze większą sympatią darzy seriale.

 • Natalia Kukulska pokazała zdjęcia sprzed lat: Fajne czasy i brzuch

  Pod instagramowym wpisem Natalii Kukulskiej z jej archiwalnymi zdjęciami z końcówki lat 90. zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów, również jej koleżanek z branży.

 • Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska.

 • Katarzyna Zielińska w adwokackiej todze

  ...pracowników kancelarii prawnej. W pierwszym odcinku pozna m.in. bezwzględną Laurę Curyło (Katarzyna Zielińska), prawniczkę, która reprezentuje na rozprawie rozwodowej jej męża. "Toga adwokacka jest bardzo ciężka. Minęło trochę czasu, zanim się z nią oswoiłam. Ponieważ nagrywaliśmy zdjęcia w upalne dni, nie był to najwygodniejszy strój. Najpierw jednak mieliśmy problem, żeby znaleźć togę, która by na mnie...

 • Zielińska i Kulig w nowym serialu

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zagra główną rolę w nowej produkcji, którą jesienią pokaże telewizyjna Dwójka. W serialu "O mnie się nie martw" wystąpią również Ewelina Serafin ("M jak miłość") i Joanna Kulig ("Na kra­wę­dzi").

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • ​Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Listów do M."

  ...w okolicy świąt. W trzech filmach cyklu, oprócz Karolaka, Dygant i Adamczyka wystąpiła cała plejada polskich gwiazd. M.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Beata...

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Czego fani "Barw szczęścia" mogą spodziewać się po tysięcznym odcinku serialu? Katarzyna Zielińska: - Na pewno nie będą zawiedzeni. Zobaczą piękną ceremonię ślubną Marii i Marka (Iza Kuna i Marcin(...), musieliśmy nakręcić wiele ujęć, a zdjęcia z udziałem kilkunastu aktorów i dziesiątek statystów, wymagają ścisłego przestrzegania harmonogramu. Ale i tak nie obyło się bez zawirowań, za sprawą mojej...

 • Katarzyna Zielińska: Ostatnie urodziny przed czterdziestką

  Katarzyna Zielińska w środę, 29 sierpnia, obchodzi 39. urodziny. Czy aktorka ma jakieś postanowienia przed czterdziestką? "Żyć szczęśliwie i czerpać z życia to, co najfajniejsze" - mówi PAP Life aktorka, która wierzy, że marzenia się spełniają, a marzą jej się Filipiny i Nowa Zelandia.

 • Katarzyna Zielińska: Kupuję jedynie w sieci

  Katarzyna Zielińska podkreśla, że zakupy online bardzo ułatwiają jej życie i pozwalają zaoszczędzić sporo energii. Z powodu licznych obowiązków zawodowych oraz opieki nad dziećmi nie zawsze ma bowiem czas na wielogodzinne buszowanie po sklepach, natomiast oferta sklepów internetowych jest dostępna 24 godziny na dobę, co umożliwia zakupy o każdej porze.

Zdjęcia na temat: zielińska zdjęcia
 • Kasia Zielińska
Dyskusje na temat: zielińska zdjęcia