• Informacje na temat:

  zienkiewicz z pierwszej miłości

Artykuły na temat: zienkiewicz z pierwszej miłości
 • Aleksandra Zienkiewicz stawia na wygodę

  Nie potrafiłabym żyć gdzie indziej niż w moim rodzinnym mieście. Choć na przykład Warszawa daje większe możliwości, bardziej zależy mi na byciu z bliskimi - przyznaje Aleksandra Zienkiewicz. Zdradza też, jaki jest jej ulubiony serial.

 • Konflikt w "Pierwszej miłości"

  Teresa (Elżbieta Skibińska), zaaferowana mającym przyjść na świat dzieckiem, postanowiła przekazać rodzinny biznes w ręce Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Czeka ja jednak przykra niespodzianka...

 • Próba gwałtu w "Pierwszej miłości"

  W serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) pracuje w klubie fitness coraz dłużej i późno wraca do domu. Pewnego wieczoru zostaje zaczepiona przez grupę pijanych wyrostków.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Zienkiewicz), a kiedy wszystko zaczęło zmierzać do szczęśliwego finału, zszokował ją swoim wyznaniem! Przyznał, że na początku spotykał się nią tylko po to, by jego przyjaciel z policji mógł dotrzeć do Anety...

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Impulsem do zmian były, obchodzone niedawno, szóste urodziny serialu. Producenci i scenarzyści doszli do wniosku, że jest to doskonały moment na odświeżenie "Pierwszej miłości". A dokładniej - jak(...) (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) spotkają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) postanowi wyprowadzić się od rodziców. Natomiast Emilka (Anna Ilczuk), Patryk...

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  ...orientujemy się, że miłość życia przez cały czas była obok. Bohaterowie "Pierwszej miłości" odnaleźli swoje drugie połówki, jednak niedługo przekonają się, że narzeczeństwo to nie droga usłana różami(...) zakochanych na ślub. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zgodzi się zostać żoną Kulczyckiego w pierwszym wolnym terminie! Okaże się, że tylko oni będą szczęśliwi z tego powodu. Do niezadowolonej Beaty (Katarzyna...

 • "Pierwsza miłość": Będzie ślub?

  Wszystko wskazuje na to, że skończy się zła passa Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Rafał (Adam Krawczyk) to jej długo oczekiwana miłość. Para jest już zaręczona, a przygotowania do ślubu idą pełną parą. Pozostaje tylko dogranie kilku szczegółów i wybranie sukni.

 • Dlaczego odstrasza mężczyzn?

  Aleksandra Zienkiewicz, czyli serial owa Kinga z "Pierwszej miłości", z rozbrajającą szczerością analizuje, dlaczego grana przez nią postać, tak odstrasza mężczyzn i zdradza jaki jest jej ideał faceta w prywatnym życiu.

 • Nowy sezon popularnego serialu

  Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Pierwszej miłości".

 • Łukasz Płoszajski: Mentalista? "Z pana to jest numer"

  ...- Im mój bohater ma więcej na sumieniu, tym widzowie bardziej go lubią - mówi Łukasz Płoszajski o pracy na planie "Pierwszej miłości". Tłumaczy też, dlaczego zajął się zgłębianiem tajemnic ludzkiego umysłu.

Zdjęcia na temat: zienkiewicz z pierwszej miłości
Wideo na temat: zienkiewicz z pierwszej miłości
Dyskusje na temat: zienkiewicz z pierwszej miłości
 • Re: "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  Ja chciałabym albo jakiegoś powrotu fajnego bohatera, albo pojawienia się nowej postaci . Ja np. chętnie zobaczyłabym Aleksandrę Zienkiewicz ( Kingę z Pierwszej Miłości) w roli lekarki . A wy jakiego aktora chcielibyście obejrzeć w "Na dobre i na złe"?