• Informacje na temat:

  ziggy marley

Artykuły na temat: ziggy marley
 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • Ziggy Marley ma syna

  Ziggy Marley (38 l.), najstarszy syn króla reggae Boba Marley'a, w piątek, 5 stycznia, po raz drugi został ojcem.

 • Ziggy Marley: Znamienici goście

  Ziggy Marley szykuje się do wydania debiutanckiego albumu. W powstanie płyty zaangażowani są znamienici goście, na wydawnictwie usłyszymy między innymi członków Red Hot Chili Peppers i formacji Incubus.

 • Bob Marley został zamordowany?

  Bob Marley został zamordowany - tak przynajmniej twierdzi jego syn, Ziggy. Uważa on, że nowotwór, który zabił króla muzyki reggae, został wywołany przez świadomą ingerencję osób trzecich. Mieliby to być ci sami ludzie, którzy wcześniej usiłowali zastrzelić legendarnego wokalistę.

 • Został ojcem po raz szósty

  Wokalista Ziggy Marley (42 l.), najstarszy syn ikony reggae Boba Marley, po raz szósty został ojcem.

 • Pamiętacie Marleya?

  W dniach 1-23 lutego odbywa się cykl imprez Africa Unite-Smile Jamaica 2008, upamiętniających 63. urodziny Boba Marleya.

 • Stephen Marley po raz pierwszy w Polsce

  14 sierpnia na Ostróda Reggae Festival po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi Stephen Marley, syn króla reggae - Boba Marleya.

 • Bob Marley na Broadway'u

  Już wkrótce na nowojorskim Broadway'u powinny zabrzmieć największe hity Boba Marley'a, nieżyjącego króla reggae. Wszystko za sprawą przygotowywanego właśnie musicalu.

 • Scorsese oddaje film o Marleyu

  Jonathan Demme ("Milczenie owiec") przejął po Martinie Scorsese projekt ekranizacji dokumentu o jamajskiej ikonie reggae Bobie Marleyu.

Wideo na temat: ziggy marley
 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • Opowieść wigilijna

  Londyn, lata czterdzieste XIX wieku. Stary, bardzo skąpy, oschły i źle nastawiony do ludzi kupiec Ebenezer Scrooge dzień Wigilii Bożego Narodzenia spędza w swym sklepie. Oddaje się ulubionemu zajęciu - podliczaniu zysków. Niespodziewanie odwiedza go duch byłego wspólnika, Marleya. Zjawa przestrzega go przed kontynuowaniem skrajnie egoistycznego stylu życia. Zapowiada także przybycie trzech kolejnych duchów, które pomogą Scrooge'owi zrozumieć prawdziwy sens ludzkiej egzystencji. Ta...

 • Zaklęci w czasie

  Zaklęci w czasie to film oparty na popularnej książce o miłości, która pokonuje barierę czasu. Clare (grana przez Rachel McAdams), przez całe swoje życie jest zakochana w Henrym (w tej roli Eric Bana). Wierzy w to, że są sobie przeznaczeni, chociaż tak naprawdę nigdy nie wie, kiedy ich ścieżki się rozejdą. Henry potrafi bowiem przemieszczać się w czasie. Ten niezwykły dar i zarazem przekleństwo jest wynikiem rzadkiej choroby genetycznej, która skazuje go na wieczne i mimowolne podróże w...