• Informacje na temat:

  zima dawno

Artykuły na temat: zima dawno
 • Zenek Martyniuk dawno nie był tak szczęśliwy. W domu szykują się do wielkiego świętowania!

  Zima to pora roku, za którą Zenon Martyniuk nie przepada. W tym roku jednak jest inaczej. Król disco polo ( sprawdź! ) z niecierpliwością odlicza dni do 10 lutego, gdy w Warszawie odbędzie się(...) przygotowaną piosenkę.  "Laura to nasza duma. Rośnie zdrowo, nie choruje, jest silna. Niedawno zaczęła stawiać pierwsze kroki. Jest bardzo żywym dzieckiem, trudno za nią nadążyć. Cała rodzina oszalała na...

 • Belgijski Festiwal Filmowy we Wrocławiu

  Już we wtorek, 2 grudnia, w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu rozpocznie się dwudniowy Belgijski Festiwal Filmowy. Pokazy towarzyszą tegorocznym Dniom Belgijskim.

 • Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  ...świetny. Czekam na dalsze losy", "Oj tak czekam!! Jest mega dawno tak żaden film mnie nie wciągną. Film życiowy, rodzinny - sztos", "Mam nadzieję tylko że z każdym jednym następnym sezonem nie zacznie...

 • Grzegorz Hyży pracuje nad nową płytą: Coś mi już w głowie gra

  Znany z programu "X Factor" wokalista Grzegorz Hyży premierę kolejnego albumu zaplanował na koniec roku lub początku przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, inspiracji wciąż przybywa.

 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  ...z trzynastu odcinków skupia się na losach niedawno osieroconego rodzeństwa - Wioletki, Klausa i Słoneczka. Cała trójka trafia pod opiekę hrabiego Olafa, który zamierza przejąć majątek pozostawiony...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Kasia Cichopek zmaga się z zimą!

  Celebrytka urodziła niedawno swoją córeczkę, Helenkę. "Sexy mama" poświęca małej niemal cały swój czas. Jednym z jej ulubionych zajęć są długie spacery. Co prawda zimowa aura temu nie sprzyja, ale gwiazda "M jak miłość" się nie zraża. Jednak ostatnio spotkała ją bardzo niemiła niespodzianka. Oczywiście postanowiła ze szczegółami opisać ją na swoim blogu! Co się stało? Kasia po raz kolejny...

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

 • Damięcki wytrzyma najmroźniejszą zimę!

  ...- Żadna zima, żaden śnieg nie są teraz w stanie mnie zaskoczyć. Przeżyłem niedawno czterdzieści cztery stopnie mrozu - opowiada Mateusz Damięcki (28 l.), syn Macieja Damięckiego, aktor, ostatnio podróżnik.

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

Zdjęcia na temat: zima dawno
Wideo na temat: zima dawno
 • Kocham cię od tak dawna

  Juliette spędziła w więzieniu 15 lat. Po wielu latach życia w zamknięciu, niespecjalnie wyobraża sobie powrót do rzeczywistości. Jest samotna i przestraszona, a jednocześnie dumna i chłodna. Namiętnie pali papierosy. Skrywa w sobie tajemnicę, której nie zaakceptowali nawet najbliżsi. Juliette przez cały czas odsiadywania wyroku nie miała kontaktu z żadnym z członków swojej rodziny. Została wykluczona i wykreślona, zdana sama na siebie. Nauczyła się z tym żyć - nie potrzebuje nikogo i...

 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Królewna Śnieżka i Łowca

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Ruperta Sandersa z Kristen Stewart ("Zmierzch"), Chrisem Hemsworthem ("Thor") i Charlize Theron w roli Złej Królowej. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.

Dyskusje na temat: zima dawno