• Informacje na temat:

  zimowa depresja

Artykuły na temat: zimowa depresja
 • Członkowie amerykańskiej formacji Garbage zbliżają się już do końca prac nad swym kolejnym albumem. Jednak jak twierdzi wokalistka Shirley Manson, zimowa pora nie sprzyja pracy, dlatego muzycy mają duże kłopoty z koncentracją i nie mogą jej skończyć na czas.

 • "Midsommar. W biały dzień": Bliskość

  Gdy tytuł "Midsommar" wyłania się powoli z ciemności zimowego nieba, widz ma wrażenie, że Ari Aster nakręcił swój drugi film wedle recepty sprawdzonej przy debiutanckim "Hereditary: Dziedzictwo". W pierwszych minutach jesteśmy świadkami osobistej tragedii, z którą główna bohaterka będzie zmagała się do końca seansu. Jednocześnie z każdą minutą coraz bardziej odczuwa się obecność złych sił. Na szczęście szybko okazuje się, że Aster myli tylko tropy. A na to, czego jesteśmy świadkami w...

 • Anna Oberc: Wypoczęta i gotowa do pracy

  Anna Oberc w pełni wykorzystała mijające lato. Wypoczęła i jest gotowa do nowego sezonu teatralnego, który przywita na deskach teatru Kwadrat. Gwiazda ma w planach także inne aktywności zawodowe, nie chce ich jednak zdradzać przed podpisaniem kontraktów. Twierdzi bowiem, że jak większość aktorów jest przesądna.

 • Plastic: Nigdy nie było lepiej

  "Never Been Better", czyli "Nigdy nie było lepiej" - tak brzmi tytuł nowego singla duetu Plastic, który promuje wydany w październiku album "P.O.P.". Nagrania możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl , w którym odbyła się prapremiera płyty.

 • Boska Komedia: Święto teatru w Krakowie

  Garbaczewskiego, "nie-boska komedia. WSZYSTKO POWIEM BOGU" Moniki Strzępki, "Apokalipsa" Michała Borczucha, "Morfina" Eweliny Marciniak, "Męczennicy" Grzegorza Jarzyny, "Podróż zimowa" Pawła...

 • Filmowe hity w telewizji

  Fani dobrych filmów powinni poczuć się usatysfakcjonowani, bo w pierwszych tygodniach 2010 roku w telewizji czeka ich prawdziwy wysyp hitów, z najpopularniejszymi gwiazdami w rolach głównych.

 • "O zwykłym życiu zwykłego człowieka"

  Na początku lutego 2005 r. ukazała się siódma płyta Ryszarda Andrzejewskiego, lepiej znanego jako Peja. Podwójny album "Najlepszą obroną jest atak" zawiera m.in. przebój "Kur**skie życie". Peja w rozmawie z Karolą (poznanskirap.com) przyznał, że materiał miał ukazać się znacznie wcześniej. Pochodzący z Poznania raper opowiedział jej o powodach opóźnienia, o wytwórni UMC, raperach, których szanuje, pieniądzach, swoim życiu, a także o planach wydania kolejnego albumu.