• Informacje na temat:

  zimowe wieczory

Artykuły na temat: zimowe wieczory
 • "Wielka Szóstka": Nowa animacja Disneya

  Przygody chłopca, którego dotknęła tragedia, nadopiekuńczego robota o wielkim sercu i czwórki zwariowanych studentów, to idealna rozrywka na zimowe wieczory. "Wielka Szóstka" rozgrzeje wyobraźnię Polaków.

 • Sam Cooke: "Pani, postrzeliłaś mnie"

  Zimowy wieczór 1964 roku miał być dla Sama Cooke'a przyjemny. Tej nocy zatrzymał się, wraz z kobietą poznaną w barze, w motelu w Los Angeles. Kilka godzin później leżał w motelowej recepcji bez ubrań i życia.

 • Marcin Mroczek: Korepetycje z miłości

  Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita - tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak miłość"... Już wkrótce w serial u pojawi się nowa bohaterka: Julka ( po raz pierwszy pojawi się na małym ekranie w 454 odcinku serialu), córka sekretarki Honoraty z kancelarii prawnej. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który - na prośbę jej matki - zacznie jej tłumaczyć matematykę.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Zmiany w nowej edycji

  Znani aktorzy, sportowcy, muzycy i odświeżona formuła - po zimowej przerwie na ekrany wraca program "Kocham Cię, Polsko!". Premiera w sobotę, 3 marca, wieczorem w TVP2.

 • Jacek Kurski: Idziemy do przodu

  Na prezentacji zimowej ramówki TVP Jacek Kurski przyznał, że telewizja publiczna nie boi się nowych, odważnych wyzwań; jak chociażby organizacja dziecięcej Eurowizji, produkcja filmów fabularnych(...) w historii zimowej ramówce TVP.

 • Startuje 20. festiwal Etiuda&Anima

  Prezentacją animacji "Signum" w reż. Witolda Giersza i projektu "Zimowe dni" stworzonego na podstawie japońskich wierszy przez kilkudziesięciu światowej sławy animatorów rozpocznie się w piątek, 22 listopada, wieczorem 20. Festiwal Etiuda&Anima w Krakowie.

 • Igor Herbut (LemON): To jest emocjonalne pole minowe

  ...poprzeczkę wyżej. I tylko tego się obawiam. Czy ludzie posłuchają i pomyślą: "OK. Rozumiem". Przed startem nagrań "Etiudy zimowej" miałeś powiedzieć, że ta płyta ma być po prostu ładna. Jak wyglądał(...)" powstał w ciągu kilkudziesięciu minut. Kiedy już ją mieliśmy, tę naszą "Etiudę", nasz klucz do zimowego portalu - reszta była jak domino. Wszystko nagraliśmy praktycznie na setkę, na raz, na żywo...

 • Przystanek Woodstock 2016: Wyniki półfinału w Gdańsku

  W sobotę (14 maja) wieczorem poznaliśmy wyniki ostatniego koncertu półfinałowego Eliminacji do Przystanku Woodstock.

 • Ślub w "Na dobre i na złe"

  ...błagając o pozwolenie na pocałowanie panny młodej. - No całuj na zdrowie, synu... - odpowie mu ksiądz. Wzruszeniom nie będzie końca. Wszystko w niezwykłej zimowej scenerii i według łemkowskiej tradycji...

 • Yach Film: Poznaliśmy najlepsze polskie teledyski 2013 roku

  Grand Prix Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film otrzymały dwa teledyski. Nagrodzono Madsa Nyggarda Hemmingsena za teledysk do piosenki "Postój zimowy" Czesława Mozila oraz duet Drobczyk/Kopaniszyn za klip do utworu "Zwolniony" zespołu hipiersoniK.

Zdjęcia na temat: zimowe wieczory
Dyskusje na temat: zimowe wieczory