• Informacje na temat:

  ziyi zhang

Artykuły na temat: ziyi zhang
 • Angelina najpiękniejsza

  ..., Ziyi Zhang, Beyonce Knowles i Cate Blanchett. Szóste miejsce przypadło: Elle MacPherson, Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Kerry Washington i Carli Bruni.

 • Chińska aktorka Zhang Ziyi, bohaterka filmów "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , "Hero" i "Dom latających sztyletów" , będzie gwiazdą obrazu "My Wife is a Gangster 3". Projekt sfinansują studia chińskie i południowokoreańskie.

 • Zhang Ziyi szlifuje angielski

  Pochodząca z Chin aktorka Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) jest tak zdeterminowana, aby na stałe trafić do hollywoodzkiej fabryki snów, że zapisała się na intensywny kurs angielskiego.

 • Ziyi Zhang wręczy Oscary

  Ziyi Zhang ( "Hero" ) jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Chińska jest bohaterką filmu "Dom latających sztyletów" , który w tym roku ma szansę na złotą statuetkę w kategorii "Najlepsze zdjęcia".

 • Ang Lee rozmawiał z Zhang Ziyi

  Laureat Oscara Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) przebywał w tym tygodniu w Tajpei w związku z castingiem do swego najnowszego szpiegowskiego filmu "Lust, Caution''. NIeoficjalnie wiadomo, że spotkał się z chińską gwiazdą Zhang Ziyi ( "Wyznania gejszy" ).

 • Zhang Ziyi w fabularnej wersji bajki "Mulan"

  Zhang Ziyi ( "Dom latających sztyletów" ) zgodziła się wystąpić w fabularnej wersji popularnej przed kilku laty animacji "Mulan" . Scenariusz do fabularnej wersji napisał Wang Hui-ling, który na swoim koncie ma również historię "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka" .

 • "Magic": Chińska piękność w klipie Coldplay

  "Magic" to tytuł pierwszego oficjalnego singla grupy Coldplay, zapowiadającego jej szósty studyjny album "Ghost Stories". Właśnie pojawił się teledysk do piosenki, w którym można zobaczyć chińską gwiazdę kina - Ziyi Zhang ("Przyczajony tygrys, ukryty smok").

 • Poczeka na miłość

  Ziyi Zhang ("Przyczajony tygrys, ukryty smok") będzie gwiazdą filmowej ekranizacji głośnej powieści "Oczekiwanie", autorstwa Ha Jin.

 • Najpiękniejsza w całych Chinach

  Zhang Ziyi, znana m.in. z filmu Anga Lee "Przyczajony tygrys, ukryty smok", została uznana przez czołową pekińską gazetę za najpiękniejszą osobę 2008 roku w Chinach.

 • Flirciarz Hugh Grant

  Hugh Grant i Ziyi Zhang spotkają się na planie komedii "Lost for Words". Za reżyserskim sterem stanie duńska reżyser Susanne Bier, autorka takich filmów jak "Tuż po weselu" i "Druga szansa".

Wideo na temat: ziyi zhang
 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...

 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...

 • Dotyk grzechu

  Dotyk grzechu to inspirowany tradycyjną pekińską operą (głównieWild Boar Forest, sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia),tradycyjnym chińskim malarstwem oraz artystycznymi filmami o sztukach walki Kinga Hu filmowy portret współczesnej hińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie w trudne do wyobrażenia piekło, pełne gwałtu, egoizmu i niesprawiedliwości. Reżyser stawia tu retoryczne pytanie o korzenie zła, jakie tkwią we współczesnym chińskim...