• Informacje na temat:

  ziyi zhang aktorka

Artykuły na temat: ziyi zhang aktorka
 • Chińska aktorka Zhang Ziyi, bohaterka filmów "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , "Hero" i "Dom latających sztyletów" , będzie gwiazdą obrazu "My Wife is a Gangster 3". Projekt sfinansują studia chińskie i południowokoreańskie.

 • Zhang Ziyi szlifuje angielski

  Pochodząca z Chin aktorka Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) jest tak zdeterminowana, aby na stałe trafić do hollywoodzkiej fabryki snów, że zapisała się na intensywny kurs angielskiego.

 • Ziyi Zhang wręczy Oscary

  Ziyi Zhang ( "Hero" ) jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Chińska jest bohaterką filmu "Dom latających sztyletów" , który w tym roku ma szansę na złotą statuetkę w kategorii "Najlepsze zdjęcia".

 • Ang Lee rozmawiał z Zhang Ziyi

  Laureat Oscara Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) przebywał w tym tygodniu w Tajpei w związku z castingiem do swego najnowszego szpiegowskiego filmu "Lust, Caution''. NIeoficjalnie wiadomo, że spotkał się z chińską gwiazdą Zhang Ziyi ( "Wyznania gejszy" ).

 • Która aktorka otrzyma Oscara?

  Do ceremonii wręczenia Oscarów coraz bliżej. Niedawno poznaliśmy nominacje do nagrody Złotych Globów, dlatego już teraz można pokusić się o pewne prognozy dotyczące nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wiadomo przecież, że gust członków Akademii podporządkowany jest znacznie mniej subiektywnym kategoriom. Dziś przypatrzmy się potencjalnym kandydaturom w kategorii najlepsza aktorka...

 • 14 aktorek w kalendarzu Pirelli 2017

  ..., Penelope Cruz, Nicole Kidman, Rooney Mara, Helen Mirren, Julianne Moore, Lupita Nyong'o, Charlotte Rampling, Lea Seydoux, Uma Thurman, Alicia Vikander, Kate Winslet, Robin Wright i Zhang Ziyi. A także...

 • Użyczyła ciała, chce nazwiska w napisach

  Aktorka, która była dublerką Zhang Ziyi ( "Wyznania gejszy" , "Dom latających sztyletów" ) w scenach erotycznych jej najnowszego filmu "Banquet", domaga się umieszczenia swojego nazwiska w napisach końcowych.

 • Przyczajona i ukryta gejsza

  Chińska aktorka Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , "Hero" ) zagra główną rolę w filmie "Memoirs of a Geisha", będącym adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Arthura Goldena, wydanej w Polsce pod tytułem "Wyznania gejszy". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Rob Marshall ( "Chicago" ), a nad produkcją długo oczekiwanego projektu czuwa Steven Spielberg ( "Złap mnie, jeśli...

 • Gejsza ma towarzystwo

  Jak już informowaliśmy, Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) zagra główną rolę w filmie "Memoirs of a Geisha" będącym adaptacją powieści "Wyznania gejszy" autorstwa Arthura Goldena. Aktorce na planie partnerować będzie między innymi Ken Watanabe, nominowany w tym roku do Oscara za rolę w filmie "Ostatni samuraj" .

 • Kobiece "Godziny szczytu"

  Jak już informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, 11 grudnia rozpoczęły się w Los Angeles zdjęcia do sequela filmu "Godziny szczytu". W rolach głównych zagrają ponownie Jackie Chan i Chris Tucker. Tym razem bohaterom towarzyszyć będą jednak dwie piękne kobiety. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do obsady dołączyła bowiem Ziyi Zhang ("Crouching Tiger, Hidden Dragon"), która zagra główną rolę kobiecą. Na...