• Informacje na temat:

  złamane serce

Artykuły na temat: złamane serce
 • ​Shaylen leczy złamane serce w "Isn't You"

  ..."Bardzo chciałam zrealizować klip na pustyni oraz w motelu, w którym można wynajmować pokoje na godziny. Oba miejsca dały mi mnóstwo energii, wsparły też przekaz piosenki. Choć złamane serce to nic przyjemnego, to, co następuje później jest pozytywne" - mówi Shaylen .  "Isn't You" to drugi - po "El Dorado" - singel wokalistki. Pochodząca z Dallas w Teksasie Shaylen choć debiutuje, nie jest...

 • Złamane serce Rachel Weisz

  ...obsesja na temat poznania prawdy - niezależnie od kosztów. "Ta rola stanowiła ogromne wyzwanie, ponieważ Hannah ma złamane serce" - wyjaśnia Weisz. - "Nie wyobrażam sobie większej straty niż śmierć męża...

 • Jennifer Aniston: Lek na złamane serce

  Specjalistka od komedii romantycznych, prywatnie także co chwila ma kłopoty uczuciowe. Teraz pojawiła się nadzieja, że wróci do swojej pierwszej wielkiej miłości...

 • Defis i "To złamane serce" (zobacz teledysk)

  Ponad 430 tys. odsłon w kilka dni od premiery zdobył teledysk "To złamane serce" discopolowej grupy Defis, stając się jednym z najpopularniejszych obecnie klipów w serwisie YouTube.

 • Williams ma złamane serce

  Aktorka Michelle Williams, była partnerka zmarłego niedawno aktora Heatha Ledgera, przerwała milczenie po jego śmierci. Wyjawiła, że "ma złamane serce".

 • Złamane serce Mroczka

  Na razie producenci trzymają w tajemnicy serial owe wątki, ale przygód zapewne nie braknie. Simona (czyli Agnieszka Fitkau-Perepeczko) ma przejść ognistą randkę ze strażakiem. Kuba (Przemysław Cypryański) zobaczy się z nową dziewczyną , Olgą. A Paweł Zduński, czyli Rafał Mroczek, będzie miał złamane serce? Z kolei największą niepewnością dla fanów "M jak miłość" jest zapewne to, czy Marek...

 • Masz złamane serce? Posłuchaj!

  Serwis dla facetów AskMen przygotował listę "10 najlepszych piosenek po rozstaniu". Te nagrania pomogą Ci uleczyć złamane serce!

 • Britney Spears: Złamane serce, złamana kariera?

  Kariera Britney Spears przechodzi niespodziewane perturbacje po tym, jak gwiazda nagle odwołała zaplanowane działania promocyjne w Europie i wróciła do rodzinnego domu w amerykańskim stanie Luizjana. Wtajemniczeni twierdzą, że powodem jest załamanie nerwowe wokalistki, wywołane rozstaniem z ostatnim chłopakiem, tancerzem Columbusem Shortem.

 • Hugh Jackman ma złamane serce

  Hugh Jackman, odtwórca roli superbohatera mutanta - Wolverine - powiedział w środę, że ma złamane serce po tym jak film "X-Men Geneza: Wolverine" "wyciekł" do internetu na miesiąc przed oficjalną premierą.

 • Złamane serce 24-latki

  Muzyka sposobem na złamane serce? Znana z popularnej serii "High School Musical" wokalistka Ashley Tisdale twierdzi, że zdecydowane tak, a jej singel "It's Alright, It's OK" to jej zdaniem swoisty hymn o rozstaniu.

Zdjęcia na temat: złamane serce
Wideo na temat: złamane serce
 • „M jak miłość”: Magda złamie serce Olkowi?

  Czy Magda boi się podjąć wyzwanie i ryzyko związane z nowym związkiem z przystojnym Olkiem? Czy przejechała pół świata, tylko po to, by zrezygnować z miłości, właśnie gdy ją odnalazła? Czy złamie serce Olkowi? Niewykluczone!

 • "Szkoła złamanych serc"

  Serial dla młodzieży produkcji australijskiej z lat 1994-1999, traktujący o młodzieży uczącej się w szkole średniej Hartley High, znajdującej się w jednej z wieloetnicznych dzielnic Sydney.

 • Zwiastun serialu "Szpital Good Karma"

  Brytyjski serial o młodej lekarce, która rzuca pracę w szpitalu i wyjeżdża z Anglii na malownicze Goa w Indiach, żeby wyleczyć swoje złamane serce

Dyskusje na temat: złamane serce