• Informacje na temat:

  źle dobrany

Artykuły na temat: źle dobrany
 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Aktorska para Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Jednak i im zdarzają się trudne momenty. Jak wyznała aktorka, poważną próbą dla ich miłości była trwająca właśnie kwarantanna.

 • Zlecenie na teściową

  Jest wielu ludzi, którym chętnie dobrałabym się do skóry - pedofile, gwałciciele i... poborcy podatkowi - wyznaje jedna z najseksowniejszych obecnie hollywoodzkich aktorek, Gemma Arterton.

 • L. Richie nie zapłaci żonie

  Słynny amerykański piosenkarz Lionel Richie (54 l.) wyśmiał wygórowane żądania finansowe swojej drugiej żony, Diany Alexander, z którą obecnie się rozwodzi. Gwiazdor uważa, iż dobrała ona sobie niewłaściwych doradców.

 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym

  ..."polubiło" jednak blisko pięćdziesiąt tysięcy osób, a na Facebooku - kolejne dwa tysiące. Niestety, komentujący nie mieli dla gwiazdy tyle litości. "Oj nie", Źle", "Słabo", "Straciła Pani cały...

 • Bartosz Bielenia i Małgorzata Gorol w "Matce Joannie od Aniołów" Jana Klaty

  - Mamy dobry czas dla tej historii. Dotyka ona wiary, ale też flirtowania ze złem - powiedziała Małgorzata Gorol, która gra tytułową postać w spektaklu Jana Klaty "Matka Joanna od Aniołów". Premiera w Nowym Teatrze - w sobotę.

 • Barbara i Jerzy Stuhrowie: Jak dwie połówki jabłka

  Jerzy Stuhr do dziś pamięta moment, kiedy oświadczył się niespełna 20-letniej Barbarze. Był wówczas bardzo speszony i zdenerwowany. Dziś są razem na dobre i na złe. I to od blisko 50 lat!

 • Michał Żebrowski: Serial, boks i książki

  ...tygodni prób. Zaprosiliśmy grono precyzyjnie dobranych artystów, którym zależy na efekcie końcowym przedstawienia. Na stres i obawy związane z jakością premiery najlepsza jest ciężka praca. A nie boks...

 • Camerimage: Polskie filmy w konkursie

  Nowe dzieła polskich reżyserów: "W ciemności" Agnieszki Holland i "Róża" Wojciecha Smarzowskiego to obok "Nagrody" Pauli Markovitch, "Nie ma tego złego" Mikkela Munch-Falsa, "Wichrowych wzgórz" Andrei Arnold i "Rozstania"Asghara Farhadi, kolejne filmy zakwalifikowane do Konkursu Głównego podczas 19. edycji festiwalu Plus Camerimage

 • Aktor powinien zaskakiwać

  Ma propozycje zawodowe z Rosji, ale ze względu na żonę i dziecko coraz więcej pracuje w Polsce. Skończył zdjęcia do filmów "Sęp" i "Tajemnica Westerplatte". Teraz dołączył do obsady "Na dobre i na złe". Nam zdradza, co go skłoniło do przyjęcia roli w serialu i jak prowadzić teatr.

 • Muzycy i przestępcy

  Komedia "Rodzinne rewolucje", filmu muzyczny "Zacznijmy od nowa", animacja "Gang Wiewióra", horror "Zbaw nas ode złego", dramat "Czerwony i niebieski" oraz dokument "Uciekinier z Nowego Jorku" to sześć produkcji, które zadebiutują w polskich kinach w piątek, 4 lipca.

Zdjęcia na temat: źle dobrany
 • Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer z "Na Wspólnej", nazywana jest ikoną stylu. Tym razem jednak przydarzyła się jej wpadka... Choć gwiazda twierdziła, że wszystkiemu winny jest źle dobrany makijaż, złośliwi uważają, że przesadziła z botoksem.
Dyskusje na temat: źle dobrany