• Informacje na temat:

  złe słowa

Artykuły na temat: złe słowa
 • Alesha Dixon myli słowa hymnu

  ...komentarze internautów. "Najgorsze wykonanie hymnu w historii", "to było gorsze niż złe". Niektórzy uważają, że powinna przenieść się do USA, skoro zaśpiewała z amerykańskim akcentem (Alesha urodziła...

 • Wojciech Mann dosadnie po odejściu z Trójki. Padły gorzkie słowa

  ...złego" - skomentował Mann w rozmowie z TVN24. Dziennikarz po rozstaniu z Trójką założył swoje oficjalne profile w mediach społecznościowych. W ciągu czterech dni zebrało się tam spore grono fanów...

 • Aktorka "Klątwy" straciła rolę w "Na dobre i na złe"?

  Z powodu występu w spektaklu "Klątwa" aktorka Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu TVP "Na dobre i na złe" - informuje portal wPolityce.pl.

 • Złe Psy: Awantura o Polskę

  ..."Urodziłem się w Polsce", utwór z nadchodzącej płyty grupy Złe Psy dowodzonej przez Andrzeja Nowaka (gitarzysta TSA), budzi spore kontrowersje.

 • Złe Psy zaszczekają po węgiersku

  Andrzej Nowak, założyciel i lider zespołów TSA oraz Złe Psy został zaproszony do gościnnego udziału na najnowszej płycie jednego z najpopularniejszych węgierskich zespołów rockowych - Hungarica.

 • Bycie gejem nie jest złe

  ...sam wiemy, że nie jestem homofobem" - napisał Homme. "Od lat mam świadomość tego, że bycie gejem to nie jest wybór". "Widzicie, tu nie chodzi o słowa, jakich użyłem, ale o przekaz. Nigdy nie powiedziałem lub nie zasugerowałem, że bycie gejem jest złe" - podkreślił Josh. Film ze zdarzeniem można znaleźć w internecie. Zobacz teledyski Queens of the Stone Age na stronach INTERIA.PL!

 • Elton John wydaje autobiografię "Ja": Licencja na złe zachowanie

  Za tłumaczenie na język polski odpowiada  Piotr Grzegorzewski. W książce "Ja" (Wydawnictwo Otwarte) Elton John własnymi słowami i z charakterystyczną dla siebie szczerością opowiada o swoich(...). Daje licencję na złe zachowanie, której nikt ci nie cofnie, dopóki sława całkiem nie przeminie. Na razie nie istniało niebezpieczeństwo, że do tego dojdzie.

 • "Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

  Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

 • Życiowe kryzysy w "Na dobre i na złe"

  Przed nami ostatni grudniowy odcinek "Na dobre i na złe". Jak bohaterowie serialu pożegnają 2013 rok? Agata podejmie odważną decyzję i porzuci pracę w klinice. Wiktoria - po ataku, który przeżyła - będzie unikać sali operacyjnej, a Hana i Piotr zaczną się kłócić.

 • Ostre słowa na czerwonym dywanie? Aktorka zaprzecza

  Twitterze Metz napisała: "Strasznie niefortunne, że ktoś udostępnił historię, która została całkowicie sfabrykowana. Podziwiam Alison i nigdy nie powiedziałabym złego słowa - o niej i o nikim innym. Mam nadzieję, że mi wierzy". Aktorka dołączyła do Tweeta link do artykułu w portalu US Weekly, który informował o jej rzekomych słowach. Tekst jest już jednak niedostępny. Informacjom zaprzeczył także...

Zdjęcia na temat: złe słowa
Wideo na temat: złe słowa
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 654.

  Do szpitala trafia ciężko chora Irena Aleksandrowicz, która oznajmia doktor Woźnickiej, że jest jej babcią. Początkowo Agata nie wierzy w słowa pacjentki. Później odkrywa jednak, że seniorka mówi prawdę, a rodzina przez lata ukrywała przed nią szokującą tajemnicę. Pani Irena umiera, ale wcześniej zapisuje cały majątek Szczepanowi. W Leśnej Górze nadal trwa także konflikt Stanisławskiego

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  i dostosowywać się do potrzeb widzów. Dla niego priorytetem jest teraz rola w nowym spektaklu Teatru Telewizji „Inspekcja” i postać prof. Artura Barta w serialu „Na dobre i na złe”. Piotr Głowacki jest(...) ostatniego słowa, a jego telefon wciąż dzwoni. – W tej chwili jestem w trakcie aktywnej współpracy z Teatrem Telewizji. Teraz będzie już drugi spektakl – pierwszy to „Brat naszego Boga”, w tej chwili

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz kontra Smuda

  W 601 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz znów spotka Kasię Smudę. Kto tym razem wygra pojedynek na słowa i uśmiechnie się jako ostatni? Prawniczka czy profesor?

Dyskusje na temat: złe słowa