• Informacje na temat:

  złota sprawia

Artykuły na temat: złota sprawia
 • Poszukiwacz złota

  Malownicza plaża w słonecznym Santa Monica sprawia wrażenie raju na ziemi, lecz to tylko pozory. W morzu i na wybrzeżu czyha wiele niebezpieczeństw. Zespół...

 • Riverside w marcu wchodzi do studia (nowa płyta "Love, Fear and the Time Machine")

  "Love, Fear and the Time Machine" - tak będzie brzmiał tytuł szóstej płyty Riverside. Zespół zakończył właśnie komponowanie najnowszego materiału.

 • "Przeżywamy złotą erę telewizji" - wywiad z Alanem Ballem

  ...ludzie są tak rażącymi bigotami i faszystami, ale fakt, że chowają się za Jezusem sprawia, że nagle to staje się w porządku. A Ty jesteś religijny? -Jestem uduchowiony i wierzę, że jest w nas coś(...) fakt, że podczas kręcenia tego serialu mamy tyle radochy i to jest takie zaraźliwe i też to, że musimy wszyscy robić te różne zwariowane rzeczy, sprawia, że cały czas spodziewam się, że zaraz ktoś...

 • Recenzja KęKę "Nowe Rzeczy": Dojrzałość po radomsku

  Nowy, legalny krążek KęKę pokazuje, że są na scenie raperzy, których syndrom drugiej płyty nie dotyczy.

 • Joanna Krupa: Dzieci? Jeszcze za wcześnie. Na razie zamroziłam jajeczka

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku. Jest piękna, otwarta i szczera. Nie bez powodu Joanna Krupa (36 l.) znalazła się w rankingu najbardziej wpływowych Polaków według CNN.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • "Derek": Fajnie być miłym

  Niskobudżetowy brytyjski serial "Derek", którego twórcą jest kontrowersyjny komik Ricky Gervais, w ciągu 20 minut sprawia, że widz śmieje się i płacze - bynajmniej nie ze śmiechu. 12 września produkcja wypływa na szerokie wody: na ten dzień zaplanowano bowiem jego amerykańską premierę. Czy Amerykanie, a wraz z nimi cały świat, pokochają Dereka Noakesa?

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • ​Zazdrość pod dachem Boskich!

  Już w pierwszym powakacyjnym odcinku "rodzinki.pl" u Boskich pojawi się atrakcyjna Izka (Magdalena Boczarska) - złota rączka, która przeprowadzi remont w ich domu i wzbudzi u Natalii zazdrość o Ludwika.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.