• Informacje na temat:

  złota wykonany

Artykuły na temat: złota wykonany
 • Soundedit 2019: Złota Jedenastka

  24 października rozpocznie się 11. edycja festiwalu Soundedit w Łodzi.

 • Greig Fraser otrzymał Złotą Żabę festiwalu Camerimage

  ​Australijczyk Greig Fraser zdobył nagrodę Złotej Żaby w konkursie głównym 24. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. Doceniony został za zdjęcia do filmu "Lion. Droga do domu" w reżyserii Gartha Davisa. Nagrody wręczono w sobotę, 19 listopada, w Bydgoszczy.

 • ​"Złota" Urszula jak za dawnych lat

  U niego zaczynała karierę i do niego wraca po latach. Urszula dołącza we wrześniu do trasy koncertowej Romualda Lipko - Złote Przeboje.

 • Olivia Newton-John: "Grease", Złota Malina i rak piersi

  "Nie zamartwiam się tym, co było. Nie snuję planów. Przeszłości nie naprawię. Przyszłości może nie być. Do tego epokowego odkrycia doszłam w 1992 r., kiedy zachorowałam na raka" - wyznaje Olivia Newton-John, która w środę, 26 września, obchodzi 70. urodziny.

 • Zlatan Ibrahimović: Zamiast złotej piłki złota płyta

  Wykonanie hymnu przez szwedzką gwiazdę piłki nożnej zdobyło wyróżnienie dzięki odtworzeniom w sieci.

 • Złota Kaczka dla "Jesteś Bogiem"

  Film "Jesteś Bogiem" wybrany został przez czytelników miesięcznika "Film" najlepszym obrazem sezonu 2011/2012. Złota Kaczka powędrowała także do rąk scenarzysty Macieja Pisuka oraz odtwórcy głównej roli Marcina Kowalczyka.

 • Złote Kaczki za sezon 2009/2010 podzieliły między siebie dwa filmy: "Dom zły" i "Rewers". Mimo iż obraz Borysa Lankosza zdobył aż trzy statuetki, najważniejsza - Złota Kaczka dla najlepszego filmu - powędrowała do Wojtka Smarzowskiego.

 • "Złota dama" : Obraz z przeszłości

  Tytułowa kobieta z filmu Simona Curtisa to Złota Adela z głośnego obrazu Gustava Klimta. Malarz uwiecznił na nim postać Adeli Bauer-Bloch, Żydówki z Wiednia, która w połowie lat dwudziestych XX wieku zmarła na zapalenie opon mózgowych.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Backstreet Boys w finale. Kto zdobędzie Złotą Twarz?

  Finał szóstej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w najbliższą sobotę, 19 listopada. Ostatni odcinek show otworzy występ słynnego boysbandu Backstreet Boys. Kto się wcieli w słynnych artystów?: Nicholas "Nick" Carter, Brian "B-Rock" Littrell, Howard "Howie" Dorough, Alexander "AJ" McLean i Kevin "Kev" Richardson

 • P Diddy okradziony

  Ulubiona biżuteria P Diddy'ego wykonana ze złota i wysadzana diamentami została ukradziona z jego biura w Nowym Jorku. Klejnoty warte były ponad 7 milionów dolarów.

Wideo na temat: złota wykonany
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1799.

  Paweł dostaje od kolegi zlecenie realizacji niskobudżetowej reklamy, której akcja rozgrywa się na lotnisku. Podczas zdjęć Piasecki i Agata mają kłopoty z powodu braku odpowiednich pozwoleń, a przy okazji poznają pracującą w służbie ochrony lotniska Marzenę Kubiak. Gawron zleca Jewgienijowi posprzątanie bałaganu w mieszkaniu po pechowych lokatorach, ale po wykonaniu pracy nie zamierza Ukraińcowi zapłacić. Aneta zwierza się Amelii z obaw, że swatanie jej przez Krystynę źle się dla niej skończy....