• Informacje na temat:

  złote globy 2011

Artykuły na temat: złote globy 2011
 • Ricky Gervais po raz piąty poprowadzi Złote Globy

  Brytyjski aktor i komik Ricky Gervais poprowadzi przyszłoroczne Złote Globy. Będzie to dla niego piąta ceremonia wręczenia nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w charakterze prowadzącego, co czyni go rekordzistą Złotych Globów.

 • Złote Globy: Jest faworyt!

  ...16 stycznia 2011 podczas gali, którą poprowadzi Ricky Gervais.

 • Dostali Złote Globy, zdobędą Oscary?

  Świat filmowy czeka na niedzielną galę Oscarów, ale w tym roku rozdano już Złote Globy i nagrody BAFTA. Natomiast, dzień przed Oscarami wręczone będą także Złote Maliny - "wyróżnienia" za nieudane filmy i kreacje aktorskie.

 • Ricky Gervais poprowadzi Złote Globy

  ...!'. W rzeczywistości nikt nie poczuł się obrażony" - Gervais mówił w listopadzie 2011 tuż po tym, jak po raz trzeci z rzędu zaoferowano mu rolę prowadzącego Złote Globy. Telewizja NBC, która przeprowadzi...

 • Złote Globy: Jaki serial faworytem?

  ..., Chris Noth i David Strathairn. Złote Globy wręczone zostaną 16 stycznia 2011 roku. Gospodarzem uroczystości będzie po raz kolejny Ricky Gervais. Poniżej pełna lista nominacji do telewizyjnych Złotych(...) telewizyjnych nominacje otrzymali m.in.: Julianna Margulies (zeszłoroczna laureatka), Michael C. Hall (zeszłoroczny laureat), Hugh Laurie (szósta nominacja pod rząd - dwa Złote Globy na koncie), Edie Falco...

 • Film polski 2011: Nagrody i wydarzenia

  Srebrny Niedźwiedź w Berlinie dla operatora Wojciecha Staronia, nominacja "W ciemności" Agnieszki Holland do nagrody Critics' Choice Movie Award oraz Złota Żaba na Plus Camerimage, przyznana Jolancie Dylewskiej to najważniejsze wyróżnienia dla polskich filmowców w 2011 roku.

 • Faworyt Oscarów i Złotych Globów

  ...i zadecyduje o losach największej z wojen... Złote Globy, przyznawane przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, to obok Oscarów najważniejsze amerykańskie nagrody filmowe. Ceremonia ich wręczenia bywa zwykle najskuteczniejszą prognozą przed późniejszym wynikami Nagród Akademii. "Jak zostać królem" w polskich kinach od 28 stycznia 2011 roku.

 • Gervais ponownie na Złotych Globach

  .... Ricky Gervais podczas gali Złote Globy 2011: Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij...

 • Hilary Swank: Twardzielka

  Hilary Swank ma dopiero 45 lat, a na koncie już dwa Oscary i dwa Złote Globy. Sławę i tę najważniejsze nagrody przyniosły jej występy w filmach "Nie czas na łzy" Kimberly Peirce i "Za wszelką cenę" Clinta Eastwooda.

 • "Artysta" w polskich kinach

  Aż dziesięć nominacji do Oscara, trzy Złote Globy, dwanaście nominacji do BAFTA. Niemy belgijsko-francuski romantyczny komediodramat "Artysta" wchodzi do polskich kin już 10 lutego.