• Informacje na temat:

  złote globy 2013

Artykuły na temat: złote globy 2013
 • Ricky Gervais po raz piąty poprowadzi Złote Globy

  Brytyjski aktor i komik Ricky Gervais poprowadzi przyszłoroczne Złote Globy. Będzie to dla niego piąta ceremonia wręczenia nagród Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w charakterze prowadzącego, co czyni go rekordzistą Złotych Globów.

 • Złote Globy 2017: Ogłoszono nominacje

  .... W ubiegłym roku nagrodę otrzymał Denzel Washington. Streep jest dopiero trzecią kobietą, po Barbrze Streisand (2000) i Jodie Foster (2013), której przyznano honorową statuetkę. Meryl Streep...

 • Złote Globy 2017: Jimmy Fallon zachwycił

  Jimmy Fallon spisał się w roli gospodarza gali, podczas której wręczono tegoroczne Złote Globy. Aktor, komik i prezenter może być pewien, że w przyszłości poprowadzi jeszcze niejedną tego typu uroczystość.

 • Złote Globy 2014 rozdane!

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej po raz 71. przyznało w niedzielę, 12 stycznia, Złote Globy, honorując najlepszych aktorów i produkcje filmowe 2013 roku. Najważniejsze nagrody zdobyli: filmy "Zniewolony. 12 Years a Slave" oraz "American Hustle" oraz aktorzy Cate Blanchett i Matthew McConaughey.

 • Jimmy Fallon poprowadzi Złote Globy

  Dla Fallona, gospodarza satyrycznego show stacji NBC "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", będzie to debiut w roli prowadzącego Złote Globy. W 2010 roku był on gospodarzem gali wręczenia nagród Primetime Emmy. Jego poprzednik - Ricky Gervais - aż czterokrotnie prowadził Złote Globy. Dał się poznać jako bezkompromisowy i nie znający tabu mistrz ceremonii, często wyśmiewając się...

 • Trzy Złote Globy dla "Nędzników"

  Dramat "Operacja Argo", opowiadający o ratowaniu amerykańskich zakładników w Iranie, i musical "Les Miserables: Nędznicy" otrzymały Złote Globy w głównych kategoriach podczas ceremonii wręczenia tych nagród w nocy z 13 na 14 stycznia w Los Angeles.

 • Córka Eastwooda poprowadzi Złote Globy

  Córka Clinta Eastwooda, Francesca, została wybrana Miss Złotych Globów 2013. Oznacza to, że będzie współprowadzącą najbliższej ceremonii rozdania tych słynnych nagród filmowych. Czy to początek jej wielkiej kariery?

 • Złote Globy: 7 nominacji dla "Lincolna"

  ..."Lincoln" Stevena Spielberga otrzymał 7 nominacji do Złotych Globów 2013. Produkcja ma szansę na statuetki w najważniejszych kategoriach: m.in. za najlepszy film (dramat), reżyserię i scenariusz.

 • Ricky Gervais gotowy na Złote Globy

  Ricky Gervais prowadził już galę w latach 2010-2012. Dał się podczas niej poznać jako bezkompromisowy i nie znający tabu mistrz ceremonii, często wyśmiewając się z największych bolączek gwiazd. W latach 2013-2015 zastąpiły go Tina Fey i Amy Poehler. Na pytanie o główny powód swego powrotu, Gervais przyznał, że prowadzenie gali Złotych Globów jest dla komika niezwykle kuszące. "To wspaniała zabawa...

 • Złote Globy: Zażartowali z choroby Michaela J.Foxa

  ...w 2010 roku. W 2013 roku telewizyjną premierę miał serial "The Michael J. Fox Show", który skupia się na postaci prezentera telewizyjnego Mike'a Henry'ego (w tej roli Fox), który po zdiagnozowaniu...