• Informacje na temat:

  złote i grosze

Artykuły na temat: złote i grosze
Zdjęcia na temat: złote i grosze
Wideo na temat: złote i grosze
 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...

Dyskusje na temat: złote i grosze
 • Re: "Słoneczny patrol": Nowa wersja serialu wkrótce na ekranach

  Ale ty jesteś ograniczony! Wiesz dlaczego go sprzedali tak tanio? Te osoby powinny resztę życia spędzić w więzieniu! Jak można pozbywać się Polskich banków?! Kury znoszącej złote jajka! Tak jak wcześniej pisałem doprowadzali firmy do bankructwa i sprzedawali za grosze! Myślisz że taki proceder odbywa się za darmo?

 • Re: "Klan": Anna Powierza była na dnie! W książce opisała swój dramat i walkę z nieuleczalną chorobą

  Żadne diety żadne złote środki kosztujące fortunę zdesperowanych nie pomogą gdy nie ma charakteru . Dotyczy to również nałogowców . Po 15 latach palenia rzuciłam jednego dnia bez problemow jakich(...) słodycze . Oczywiście rower i dużo ruchu w porównaniu do wcześniejszych czasów po rzuceniu palenia , nic zero kosztów nie wliczając rowerka nawet bo go za grosze kupiłam na pchlim targu .

 • Re: Awangardowa ciocia

  "Matizz8" to co wypisujesz to dopiero jest żenada! Po pierwsze: To, że ty oceniasz, że koszt abonamentu to "grosze", nie uprawnia cię do oceny, że dla każdego obywatela RP to jest kwota niewarta(...) do poparcia twojej tezy, nie podajesz istotnych danych, które mogły by zagrażać twojemu twierdzeniu np. dochodów mieszkańców UK! Za to bez żenady wprost przeliczasz koszt w funtach na złote. Krótko