• Informacje na temat:

  złote łańcuszki

Artykuły na temat: złote łańcuszki
 • Złoty Półksiężyc

  ...sypać. Zdradza informacje o przemycie narkotyków z tzw. Złotego Półksiężyca oraz nazwisko zleceniodawcy. Tymczasem Michał w dalszym ciągu udaje przed Anią czułego kochanka. Dziewczyna nie domyśla się...

 • Sitcom więzienny "Cztery poziomo" Konrada Niewolskiego ("Symetria") to 12-odcinkowa seria pełna abstrakcyjnego humoru. Bohaterami są czterej penitencjariusze zakładu karnego - Skorup (Tomasz Sapryk), Bodzio (Arkadiusz Jakubik), Docent (Jacek Braciak) i Łańcuszek (Robert Wabich).

 • Wigilia w "Klanie": Ola dowie się, kto jest jej prześladowcą!

  Kiedy w wigilijne przedpołudnie Kamila (Michalina Robakiewicz) odwiedzi Norberta (Jakub Świderski), przypadkowo znajdzie w jego mieszkaniu niewielkie pudełeczko ze złotym łańcuszkiem i przywieszką w kształcie serca. Będzie pewna, że to prezent gwiazdkowy dla niej... Dwie godziny później Ola (Kaja Paschalska) odbierze od kuriera przesyłkę od anonimowego nadawcy. Znajdzie w niej... złoty łańcuszek...

 • Madonna wspiera Romów

  Madonna postanowiła przekazać parę swoich ulubionych butów na rzecz Fundacji Ovidiu Rom, która zajmuje się problemem edukacji cygańskich dzieci.

 • Adam Stetz otrzymuje od swojej szefowej, Lisickiej, kosztowny zegarek i propozycję awansu. Mężczyzna sprzedaje prezent w lombardzie i za zdobyte pieniądze...

 • Gwiazdy dla śmiertelnie chorego

  Ewelina Flinta, Anita Lipnicka i John Porter, Andrzej Piaseczny oraz zespół Vino zagrali dla ciężko chorego alpinisty, wspomagając jego marzenie o kolejnych wysokogórskich wyprawach.

 • „Barwy szczęścia”: Franek oszaleje z zazdrości! Remek odbije mu ukochaną?

  W 2153. odcinku "Barwy szczęścia" (emisja w poniedziałek 9 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Franek wyzna Celinie (Orina Krajewska), że czuje się zaniedbywany przez ukochaną.

 • Wszystkie oczy na niego

  Dziś mija równo półtorej dekady od zastrzelenia gwiazdy rapu Tupaca Shakura. Piętnaście lat po morderstwie, pamięć o twórcy wciąż jest żywa. Kontrowersyjna postać może być zarzewiem dyskusji o tym, czego hip hop ma się wyrzekać i czemu służyć.

 • Dom Villas okradziony!

  Jak ustalił "Super Express", chodzi o złote łańcuszki, cztery bransoletki, pierścionki z drogocennymi kamieniami, naszyjniki oraz kolczyki i klipsy. O kradzieży rodzina piosenkarki dowiedziała się po wizycie komornika. Część kosztowności była prezentem od Marioli Pietraszek, przyjaciółki piosenkarki, która przygotowywała ją do pogrzebu. Przed sekcją zwłok prokurator kazał przekazać biżuterię...

 • Jaki jest filmowy Święty Mikołaj?

  Święty Mikołaj to jeden z najczęstszych bohaterów filmowych. Jego wizerunek dobrodusznego staruszka z białą brodą, dużym brzuchem i workiem pełnym prezentów, przez lata nie uległ zmianie. Ale są filmy, które burzą ten prorodzinny obraz. To lubimy!

Wideo na temat: złote łańcuszki
 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

Dyskusje na temat: złote łańcuszki