• Informacje na temat:

  złote powieki

Artykuły na temat: złote powieki
 • "rodzinka.pl": Tomek Boski idzie na swoje

  Wyprowadzka najstarszego syna spędzać będzie sen z powiek Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska), ale bardzo... ucieszy Ludwika (Tomasz Karolak), który wpadnie na pomysł, by w pokoju zwolnionym przez Tomka (Maciej Musiał) urządzić siłownię.

 • Ślubna suknia Belli Swan

  Wybór sukni ślubnej to jednocześnie największa radość i udręka. To sprawa, która niejednej kobiecie spędza sen z powiek. Nic dziwnego! Podczas ślubu oczy wszystkich gości zwrócone są właśnie na pannę młodą. 18 listopada Bella Swan powie wreszcie: "tak"... w sukni zaprojektowanej przez samą Carolinę Herrerę.

 • Hades "COMBO": Narkotyki wchodzą miękko

  Takich plonów polski rap nie miał już dawno. Radzą sobie weterani, hołdujący złotym czasom, a idealnym przykładem jest Kali. Młokosi, jak Young Igi, udanie podążają za modą. Są jeszcze tacy, którzy nie boją się wyzwań, idą pod prąd i robią wszystko po swojemu. W tej grupie jest Hades, jeden z tegorocznych cichych bohaterów.

 • Terrence Malick: I'm Not There

  Laureat Złotej Palmy za film "The Tree of Life" - Terrence Malick - ma na reżyserskim koncie ledwie 5 tytułów, ale uznawany jest od lat za jednego z największych współczesnych filmowców. Niewielu było też reżyserów, których otaczała podobna aura tajemniczości.

 • Trzęsienie ziemi w Berlinie

  W konkursie głównym nareszcie drgnęło. Właściwie to mieliśmy do czynienia z prawdziwym trzęsieniem ziemi. Po kilku dniach spokoju, w trakcie których względna obojętność była najcieplejszą reakcją na rywalizujące o Złotego Niedźwiedzia filmy, uderzył piorun. I stała się światłość.

 • Hedy Lamarr: W wieku 18 lat wywołała małe trzęsienie ziemi

  ...? Nieszczególnie. I nie zwątpiła w swój talent. "Pewność siebie to jest coś, z czym się rodzisz  - mówiła potem. - Ja ją miałam jako nastolatka". ***Zobacz także*** W złotej klatce W wieku 19(...), w jaki traktował ją mąż, który zamknął ją w złotej klatce i zakazał występów przed kamerami. Mandl nie docenił niezależności kobiety, na którą wszelkie zakazy działały jak płachta na byka. Hedwig...

 • Cichopek: Ile za serial, ile za reklamę

  Katarzyna Cichopek nieco zaniedbała karierę aktorską, ale za to... zarabia duże pieniądze. Dzięki temu spłaca ogromne raty kredytu.

 • Makijażyści zbierają siły przed Oscarami

  Specjaliści od makijażu już kompletują swoje pędzle przed oscarową galą. Od ich kunsztu w dużej mierze zależy wygląd znakomitych gości. O tym, jak umalować gwiazdę i nie zawieść jej oczekiwań, opowiada Benjamin Rousseau, światowej sławy makijażysta.

 • "Pan Wołodyjowski" ma już pół wieku

  ...aktorowi operacyjne opuszczenie powieki. Zabieg z efektem gwarantowanym, ale bez pewności, że uda się powiekę przywrócić do stanu pierwotnego. Na taki heroizm aktor się już nie zdobył i męczył się...

 • Jamie Lee Curtis: Królowa krzyku

  ...dziewczyna" (1991) i "Prawdziwe kłamstwa" (1994). Za rolę w tym ostatnim odebrała nagrodę Złotego Globu. Osiągnąwszy sukces w branży filmowej Curtis zajęła się pisarstwem. Natchniona własnym...