• Informacje na temat:

  złote węże

Artykuły na temat: złote węże
 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  ...), Ewa Makomaska ("Dżej dżej") oraz Tomasz Karolak. "Data gali nie jest przypadkowa, chcemy bowiem w tym dniu z humorem (d)ocenić nieudane dokonania polskiej kinematografii" - tłumaczą organizatorzy. Węże(...) jakości. Akademia Węży skupia dziś blisko 150 osób. Nagrody Węże przyznane zostaną po raz 4. W latach poprzednich za najgorszy polski film Akademia Węży uznawała: "Wyjazd integracyjny", "Kac Wawa...

 • Węże dla najgorszych polskich filmów

  ..., Małgorzata Socha, Katarzyna Figura i Jan Frycz. Węże przyznawane są po raz pierwszy w historii. Laureatów poznamy 1 kwietnia. "Lekko rzucona kilka dni temu śnieżka powoli staje się wielką śnieżną kulą(...): Sonia Bohosiewicz badająca członki ("Wojna żeńsko-męska") Marek Bukowski jako tajemniczy snajper ("Uwikłanie") Jan Frycz odbierający nagrodę "złotego tortu" w różowej sukience("Wyjazd integracyjny...

 • Złote Maliny: Niechlubni rekordziści

  W nocy z 27 na 28 lutego, na dobę przed wręczeniem Oscarów, po raz 36. zostaną przyznane Złote Maliny, antynagrody wskazujące najmniej udane dokonania amerykańskiej branży filmowej w zeszłym roku. Tak jak Oscary mają swoich rekordzistów w postaci "Ben Hura" czy "Titanica", tak i wyróżnienia dla najgorszych mają swych "wyjątkowych" przedstawicieli. Oto lista filmów, które zdobyły najwięcej Złotych...

 • "Tylko świnie na polskim filmie w kinie"?

  Ten "czarny PR" może spowodować, że jeszcze więcej widowni odwróci się od polskiego kina - tak nagrody Węże, czyli "polskie Złote Maliny" dla najgorszych filmów skomentował Sławomir Idziak, autor zdjęć do wyróżnionej pięcioma Wężami "1920 Bitwy Warszawskiej".

 • Powstanie nowa wersja filmu "Anakonda"

  Złe recenzje oraz sześć nominacji do Złotych Malin nie zraziły widzów. Wyreżyserowany w 1997 roku przez Luisa Llosę film "Anakonda" świetnie poradził sobie w kinach, przynosząc zysk przekraczający 130 milionów dolarów. Teraz, na fali powodzenia innych filmów o morderczych zwierzętach, pojawił się pomysł powrotu do tej opowieści o ogromnym wężu zamieszkującym Amazonię.

 • To był najgorszy polski klip 2013 roku?

  We wtorek (1 kwietnia) w Warszawie wręczono Węże, czyli polskie odpowiedniki Złotych Malin.

 • Najgorszy polski film 2011 roku!

  Dobiegło końca głosowanie polskich dziennikarzy w pierwszej edycji Nagród Węże, które oceniły najgorsze dokonania w polskiej kinematografii w 2011 roku. Nagrodę główną, Wielkiego Węża, otrzymał film "Wyjazd integracyjny".

 • Aktorki szczerze o "Kac Wawa"

  Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska i Izabela Kuna jednogłośnie krytykują film "Kac Wawa", który otrzymał aż 16 nominacji w konkursie na najgorszą produkcję - Węże 2013.

 • Współcześni poszukiwacze złota

  Już od lipca na kanale History "Złote piekło", nietypowe reality-show opowiadające o poszukiwaczach najcenniejszego z kruszców.

 • Klątwa Węży: Najgorsze polskie filmy

  ...nie bawiła się najlepiej na takich filmach, jak: "Kac Wawa", "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości", "Od pełni do pełni", "Sztos 2" oraz "Twoja Stara. Baśń". Węże 2013 to także kategoria Występ poniżej(...)'" - zdradzili na "fejsie" organizatorzy Wężów. Węże przyznane zostaną po raz drugi w historii i są polskim odpowiednikiem hollywoodzkich Złotych Malin. Celem tego przedsięwzięcia jest podjęcie dyskusji...

Zdjęcia na temat: złote węże
Wideo na temat: złote węże
 • Szatan Złotego Węża trzyma pod telewizorem!

  Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że wszystkie swoje nagrody, w tym Złotego Węża za najgorszą rolę żeńską w komedii "Dzień dobry, kocham cię", trzyma na komodzie pod telewizorem. "Niedawno dostarczono mi tę nagrodę, jest obrzydliwa" – śmieje się Szatan.