• Informacje na temat:

  złoty zegarek

Artykuły na temat: złoty zegarek
 • Złote Globy: Nagrody dla wszystkich

  Wszyscy nominowani, a także osoby prowadzące ceremonię wręczenia Złotych Globów, będą mogli czuć się wyróżnieni w dniu rozdania statuetek w najbliższą niedzielę, 21 stycznia. Organizatorzy przygotowali bowiem dla wszystkich prezenty o wartości 5 350 dolarów każdy.

 • "Milionerzy": Filmowe pytanie o "Pulp Fiction" za 75 tys. złotych

  ...października. Sympatyczna lekarka Anna bez problemu odpowiadała na pierwsze pytania w teleturnieju TVN i miała już na swym koncie gwarantowane 40 tys. złotych. Kiedy otrzymała do rozwiązania filmową zagadkę za 75 tysięcy złotych była nieco zaskoczona. Dlaczego? Pytanie brzmiało: Na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"? Do wyboru były cztery odpowiedzi: A - na kolczatce, B - na...

 • Gadżety Jamesa Bonda w muzeum

  W środę, 15 października, w Muzeum Nauki w Londynie, otwarto wystawę "Bond, James Bond". Można na niej zobaczyć większość gadżetów, którymi w filmach posługiwał się słynny agent 007. Znalazł się tam m.in. złoty pistolet oraz Rolex, słynny zegarek Jamesa Bonda, który niedawno został uznany za najdoskonalszy gadżet filmowy w historii kina.

 • Początki Przystanku Woodstock: Deszcz i legenda o skinach

  Z jednej strony najgorsze zaplecze w całej historii festiwalu, organizacyjne trudności, ale też wprowadzenie Złotych Bączków, rosnąca frekwencja i pierwsza woodstockowa płyta - przed tegorocznym Przystankiem Woodstock przypominamy, jak wyglądała druga edycja tej imprezy, która odbyła się w 1996 roku w Szczecinie-Dąbiu.

 • "Życie Adeli" jesienią w polskich kinach

  ...zniesmaczeni wychodzili z projekcji. Ja również bardzo często nerwowo patrzyłem na zegarek, sprawdzając, ile jeszcze tego "dzieła" mam przed sobą. Ponad 20 razy zażenowany i znudzony zastanawiałem się...

 • Doda okradziona

  Blisko 40 tysięcy złotych wynosi wartość rzeczy, jakie w zeszłym tygodniu złodzieje wynieśli z domu Doroty "Dody" Rabczewskiej i jej męża Radosława Majdana w podkrakowskim Zabierzowie. "Najbardziej mi szkoda naszych wspólnych zdjęć" - mówi wokalistka grupy Virgin.

 • "Nie jestem biznesmenem, to ja jestem biznesem"

  Bushido (po polsku "droga wojownika") to jeden najpopularniejszych niemieckich raperów. Ma na koncie sześć Złotych płyt i jedną Platynową, a osiem z płyt, w których nagraniu brał udział... zostały wycofane ze sprzedaży.

 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  W niedzielę, 4 marca, wieczorem, polscy widzowie poznali 12 uczestników programu "Big Brother". Bohaterowie tego tzw. reality-show będą mieszkać razem przez 100 dni, w specjalnie przygotowanym dla nich domu. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy złotych. Codziennie o 17.15 i o 20.00 można oglądać wybrane fragmenty z ich życia. Natomiast w nocy mają być emitowane sceny tylko dla widzów dorosłych.

 • Stylizacja Dody warta tyle, co mieszkanie? Zobacz, co na siebie włożyła gwiazda

  .... Jak się okazało koszt całości może przyprawić o zawrót głowy. Jak podał "Super Express", Doda miała na sobie równowartość 240 tys. złotych. Doda kocha oryginalne stylizacje i lubi zwracać na siebie uwagę. Nie szczędzi też na nie pieniędzy, co dobitnie udowodniła teraz. Ile kosztowały elementy lawendowej stylizacji? Najbardziej kosztowne były dodatki - zegarek z chromowanego białego złota za...

 • "Irlandczyk": 102 kostiumy dla Roberta De Niro

  ...współpracowała nawet jego wnuczka, a sama rodzina dostarczyła ekipie kilka niepowtarzalnych akcesoriów jak charakterystyczny pierścionek czy złoty zegarek Tissot. Jak zdradziła Powell, sam Robert De Niro...

Zdjęcia na temat: złoty zegarek