• Informacje na temat:

  zły dom

Artykuły na temat: zły dom
 • Sasnali "dom zły"

  ...- Gdyby tytułu "Dom zły" nie wykorzystał wcześniej Wojciech Smarzowski, to pewnie tak byśmy zatytułowali nasz film - dodał Sansal. Akcja opowieści rozgrywa się w podkarpackiej wiosce. Latem toczy się(...), mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie...

 • "Dom zły" od kuchni

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego "Dom zły" już 27 listopada zagości w kinach całej polski. Obraz został nagrodzony m. in. za reżyserię na festiwalu Gdyni oraz zdobył Nagrodę Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 • Smarzowski kręci "Dom zły"

  We wtorek ruszają zdjęcia do nowego filmu w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, pt. "Dom zły" Będzie to tragikomedia. Główne role zagrają Marian Dziędziel, Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik.

 • "Dom zły" Smarzowskiego w Tokio

  ..."Dom zły", drugi film fabularny Wojtka Smarzowskiego, twórcy głośnego "Wesela", został zaproszony do głównego konkursu 22. edycji Tokyo International Film Festival, który odbywa się w dniach 17-25 października 2009.

 • "Rewers", "Dom zły" czy "Wojna..."?

  ..."Rewers", "Dom zły" i "Wojna polsko-ruska" otrzymały nominacje do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł 2010 w kategorii najlepszy polski film. Listę nominacji do Orłów 2010 w poszczególnych kategoriach ogłoszono w poniedziałek, 1 lutego, w Warszawie.

 • "Dom zły" ze Złotą Taśmą

  Nagrody rodzimych krytyków filmowych za 2009 rok - Złote Taśmy - wręczono w czwartek, 4 marca, w Warszawie. Za najlepszy polski film pokazywany w naszych kinach w minionym roku krytycy uznali "Dom zły", a za najlepszy zagraniczny - "Białą wstążkę" Michaela Hanekego.

 • "1983": "Dobry, zły i brzydki"

  .... Mały Sajgon. ...zły... Co więc zawodzi? Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie kulała... fabuła. Choć zarys był jak najbardziej intrygujący, to im dalej w las tym gorzej. Akcja nabiera tempa(...) "Dark", ani duński "The Rain", ani tym bardziej fantastyczny hiszpański "Dom z papieru". Ocena: 6,5/10 Pierwszy sezon serialu "1983" (osiem odcinków) zadebiutuje na platformie Netflix 30 listopada.

 • Natalia Nykiel i teledysk "Volcano": Spłonął cały dom

  ..."Spalony dom, żywy ogień, efekty specjalne, ekipa filmowa licząca sto osób, pirotechnicy, kilkudziesięciu strażaków i lekarzy - to nie relacja z planu hitowego blockbustera, ale opis tego, co(...) pracowała z reżyserem Tadeuszem Śliwą , autorem filmu "(Nie)znajomi", który kręcił klipy dla takich wykonawców, jak m.in. Dawid Podsiadło ("Najnowszy klip"), Agnieszka Chylińska ("Mam zły dzień...

 • Debiutancka EP-ka Domu Złego

  Pochodząca z Puław grupa Dom Zły szykuje się do premiery debiutanckiego materiału.

 • Człowiek nie myśli o sobie, że jest zły

  ..., który został papieżem". W wolnych chwilach oddaje się pasji restauratorskiej. Jego Stary Dom w Warszawie to miejsce, w którym daje się wyczuć przedwojenny klimat. Urodził się w Warszawie, pierwszą(...) filmie telewizyjnym w tamtym czasie. Widzowie przyznali mi statuetkę za rolę Ojca Świętego w obrazie, który u Państwa w domach gościł w zaledwie dwa wieczory. Z jednej strony na półce statuetka za...

Zdjęcia na temat: zły dom
Wideo na temat: zły dom
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2022.

  Kindze udaje się zatrzymać Janka na dworcu. Świadomość, że mógłby wyjechać na zawsze uzmysławia jej, że go kocha. Tymczasem w domu, wstrząśnięty Artur próbuje wytłumaczyć synom, gdzie jest ich matka(...) Konecka. Aneta prosi Dominikę, by pozbyła się z domu Arlety. Nie ufa jej przez to, co usłyszała od Marysi. Dominika razem z przyjaciółką mają już dość zwlekania, postanawiają zniszczyć Anetę i nieźle

Dyskusje na temat: zły dom