• Informacje na temat:

  zmęczona pracą

Artykuły na temat: zmęczona pracą
 • Tommy Lee Jones: Gwiazdor o zmęczonej twarzy

  Nie opowiada o sobie anegdot, nie czaruje uśmiechem. Świat zakochał się w jego zmęczonej twarzy.

 • Zmęczona Magda M.

  Joannie Brodzik ("Jasne niebieskie okna", "Nigdy w życiu!") życie wypełnia praca na planie. Zdjęcia do czwartej serii popularnego serial u "Magda M." są już na półmetku.

 • Francuski reżyser Luc Besson, twórca tak znanych obrazów jak "Wielki błękit" czy "Leon zawodowiec" , powiedział podczas promocji swojego najnowszego filmu "Artur i Minimki" w Polsce, że nie czuje potrzeby kręcenia kolejnych filmów.

 • Grażynka z "Klanu" zmęczona?

  Grażynka z "Klanu" czy Halinka ze "Świata według Kiepskich"? Już dziś się dowiemy kto odpadnie z programu "Jak Oni śpiewają". Tymczasem Grażynka, czyli Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi, że rodzina chce jej powrotu do domu.

 • "Powidoki" : Zmęczone oczy Bogusława Lindy

  Niezłomnej postawie jednostki wobec totalitarnemu systemowi poświęcony jest najnowszy film Andrzeja Wajdy "Powidoki". Cały film dźwiga na swych barkach odtwórca roli Władysława Strzemińskiego - Bogusław Linda.

 • Tom Hanks ma koronawirusa. Wstrzymano prace nad filmem

  "Poczuliśmy się z żoną trochę zmęczeni, przeziębieni, pojawiły się jakieś bóle. Zgodnie z zaleceniami zbadaliśmy się na obecność koronawirusa. Wynik testu okazał się dodatni" - poinformował na Instagramie, przebywający w Australii Tom Hanks. Wraz z małżonką Ritą Wilson w najbliższych dniach poddany będzie kwarantannie. Już wiadomo, że choroba wpłynie na najbliższe plany zawodowe aktora.

 • Tamara Arciuch: Praca aktora jest bardzo nieregularna

  Tamara Arciuch zdradza, że największą przyjemność sprawiają jej te chwile, kiedy wreszcie mogą się zaszyć w swoim domu, parzyć razem herbatę albo gotować. Aktorka podkreśla, że niezwykle ceni sobie ten czas, kiedy rodzina jest tylko dla siebie. Nie rozpraszają ich codzienne obowiązki, nie pochłania praca i szkoła, mogą więc poświęcić sobie maksymalnie dużo uwagi. - Praca aktora jest pracą...

 • Foremniak stawia na pracę

  ...godzin. Każdą wolną chwilę poświęca natomiast swoim pociechom. Jej 19-letnie córki: Ola i Milena, mają już swój świat. Bardziej skupia się na 11-letnim Patryku. Nawet gdy wraca zmęczona, zajmuje się...

 • Jarosław Gugała: Praca, pasja i misja

  Wśród tegorocznych nominowanych do Telekamer w kategorii "osobowość - informacje i publicystyka" znalazł się Jarosław Gugała - szef "Wydarzeń" Polsatu. W zeszłym roku zajął on w tym plebiscycie trzecie miejsce.

 • Cichopek rezygnuje z pracy!

  Kasia Cichopek jest tak zmęczona pracą, że zrezygnowała z oferty poprowadzenia sylwestrowego show w Polsacie. O udział aktorki w koncercie zabiegała sama Nina Terentiew.

Zdjęcia na temat: zmęczona pracą
Wideo na temat: zmęczona pracą
 • Paulina Chruściel: rola w „Singielce” należy do moich ukochanych w karierze

  Aktorka jest zachwycona pracą przy serialu „Singielka”. Uwielbia swoją rolę, za którą otrzymała nominację do Telekamery 2016, chwali też atmosferę panującą na planie. Nie ukrywa, że bywa zmęczona, dlatego po zakończeniu zdjęć zamierza zrobić sobie co najmniej miesięczne wakacje. Paulina Chruściel zrezygnowała też z udziału w kampanii reklamowej jednego z banków.

 • Joanna Krupa: W Polsce mnie do końca wykańczają. Do Stanów wracam nieżywa!

  Joanna Krupa po każdym pobycie w Polsce jest bardzo zmęczona, odpoczywa dopiero w Stanach, gdzie mieszka. – Jest ciągła praca. Nie idę na masaż czy do spa. Pracuję. Do Stanów przyjeżdżam nieżywa – wyznaje Krupa.

 • Karolina Malinowska nadal krytykuje mamy-celebrytki

  Karolina Malinowska jest przeciwna kreowaniu przez celebrytki wizerunku idealnej matki. Zdaniem modelki każda kobieta ma prawo ponarzekać i czasem powiedzieć: "Mam dość, jestem zmęczona", bo(...) Newseria Lifestyle. - Macierzyństwo jest równie piękne, jak trudne. To, że kobieta czasami jest zmęczona i ma najzwyczajniej w świecie dość, nie znaczy, że nie kocha swoich dzieci, bo je kocha

Dyskusje na temat: zmęczona pracą
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska musi czasem... przewietrzyć głowę

  Miej zachłanności na pieniądze i będzie więcej czasu na wypoczynek ,dla męża i syna ,kochająca matka rezygnuje z wielu rzeczy na rzecz dziecka ,więc niech sie lepiej nie wypowiada ze tak bardzo kocha syna a jednocześnie jest nim zmęczona bo musi wstać w nocy a jeszcze niedawno wypowiadała sie ze ma do pomocy nie zawodną mamę to czym jest tak zmęczona ? pracą ? nikt jej nie każe łapać wszystko co

 • Re: Kryzys u Latoszków

  Witek odzyskales wreszcie twarz...choc zachowales sie podczas choroby Leny jak prawdziwy facet... A teraz zachowuje się jak "prawdziwy facet" lecąc za byle spódniczką, bo żona zmęczona opieką nad dzieckiem i pracą nie czeka wypachniona w łóżku. Za to pijana Agata jest łatwym kąskiem. Raczej chluby mu to nie przynosi!