• Informacje na temat:

  zmęczona wizerunkiem

Artykuły na temat: zmęczona wizerunkiem
 • Magdalena Mielcarz: Dość życia pod dyktando innych

  Magdalena Mielcarz była zmęczona dotychczasowym wizerunkiem. Twierdzi, że jest już dojrzałą kobietą i nie ma ochoty wyglądać jak mała dziewczynka. Nie chce też dłużej spełniać oczekiwań innych ludzi, a tego właśnie kobiety uczone są już od dziecka. Gwiazda namawia inne kobiety do odważnego wyrażania swojej osobowości poprzez wizerunek.

 • Eva Mendes: Królowa nocy

  ..."Jestem zmęczona postrzeganiem mnie wyłącznie jako symbolu seksu" - przyznała w jednym z wywiadów Eva Mendes. Aktorce nie jest jednak łatwo walczyć z takim wizerunkiem, bowiem od kilku lat znajduje się na listach najseksowniejszych kobiet świata. W jakich filmach szczególnie zapisała się widzom w pamięci?

 • Billie Piper: Koniec z rolami prostytutek!

  Aktorka Billie Piper planuje zerwanie z dotychczasowym ekranowym wizerunkiem. W ostatnich produkcjach oglądaliśmy ją bowiem niemal wyłącznie w rolach prostytutek.

 • Alicia Keys promuje naturalne piękno

  ..."Jedną z wielu rzeczy, którymi byłam zmęczona, to ciągła ocena, jakiej poddawane są kobiety" - przyznała Alicia Keys. Wokalistka zmyła makijaż, przestała chować się za oczekiwaniami show-biznesu i rozpoczęła ruch #nomakeup, który zainspirował już tysiące kobiet do pokazania swojego naturalnego, prawdziwie pięknego oblicza.

 • Jay-Z: Kłopoty z reputacją

  Jay-Z, znany amerykański raper, jest już zmęczony swoim wizerunkiem gangstera, którego interesują wyłącznie dziewczyny, broń i wystawne życie. Wokalista namawia ludzi, aby przysłuchali się dokładniej jego tekstom, co pomoże im wyrobić sobie właściwe mniemanie na jego temat.

 • Michał Czernecki: Dwa nieudane samobójstwa

  Ostatnio zaskoczył komediowym wizerunkiem. Nic dziwnego – sam ma duży dystans do siebie i świata. Potrafi śmiać się ze swoich niepowodzeń i robi wszystko, by jego dzieci nie popełniały podobnych błędów.

 • Odpocząć od kina

  Zbliżają się ostatnie dni festiwalu. Dla zmęczonych tygodniowym filmowym maratonem "Era Nowe Horyzonty" proponuje wystawy, których w czasie tegorocznej edycji sporo.

 • Hiphopowy cios w genitalia

  Amerykańska gwiazda rapu 50 Cent znalazł oryginalny sposób na promocję napoju energetycznego firmowanego swoim wizerunkiem. Raper pojawił się w skeczu w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela.

 • ​Krzysztof Kiersznowski: Niewąski mistrz drugiego planu

  W ciągu swej prawie czterdziestoletniej kariery zagrał w kilkudziesięciu serialach i filmach fabularnych. Rzadko grywa główne role, częściej pojawia się na drugim planie lub w epizodach. Widzowie kojarzą go przede wszystkim jako Wąskiego z „Kilera”, czym on sam jest zmęczony. W czwartek, 26 listopada Krzysztof Kiersznowski kończy 65 lat.

 • Britney Spears bez majtek

  Britney Spears (24 l.), po niedawnym rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem (28 l.), chyba na dobre zamierza porzucić wizerunek dobrej matki i żony. Ostatnio wokalistka kilkakrotnie pojawiła się w modnych klubach u boku znanej imprezowiczki Paris Hilton. W piątek, 24 listopada, zabawa musiała być zaiste przednia, skoro Britney pojawiła się w klubie bez... majtek.

Zdjęcia na temat: zmęczona wizerunkiem
Wideo na temat: zmęczona wizerunkiem
 • Magdalena Mielcarz: Dość życia pod dyktando innych

  Magdalena Mielcarz była zmęczona dotychczasowym wizerunkiem. Twierdzi, że jest już dojrzałą kobietą i nie ma ochoty wyglądać jak mała dziewczynka. Nie chce też dłużej spełniać oczekiwań innych ludzi, a tego właśnie kobiety uczone są już od dziecka.

 • Eva Mendes: Królowa nocy

  "Jestem zmęczona postrzeganiem mnie wyłącznie jako symbolu seksu” - przyznała w jednym z wywiadów Eva Mendes. Aktorce nie jest jednak łatwo walczyć z takim wizerunkiem, bowiem od kilku lat znajduje się listach najseksowniejszych kobiet świata. W jakich filmach szczególnie zapisała się widzom w pamięci?

 • Magda Mielcarz odpowiada hejterom: Jak się komuś nie podobam...

  Magda Mielcarz tłumaczy, że była zmęczona dotychczasowym wizerunkiem i zdecydowała się na zmianę. Modelka ścięła włosy i postawiła na bardziej "rockową" garderobę. "Jestem już dojrzałą kobietą i nie mam ochoty wyglądać jak mała dziewczynka. Nie chcę też dłużej spełniać oczekiwań innych ludzi, a tego właśnie kobiety uczone są już od dziecka" - mówi Mielcarz i namawia inne panie, by wyglądały tak