• Informacje na temat:

  zmiana płci

Artykuły na temat: zmiana płci
 • "Na Wspólnej": Zmiana płci po raz pierwszy w polskim serialu!

  TVN łamie kolejne tabu! Stacja zdecydowała się wyemitować odcinek "Na Wspólnej", w którym scenarzyści jako pierwsi w historii polskich seriali, zdecydowali się poruszyć kontrowersyjny temat zmiany płci. Okaże się, że Lena (Wiktoria Owczarek), uczennica Norberta (Michał Malinowski), czuje się mężczyzną i pragnie, by wszyscy traktowali ją jak chłopaka.

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • Aleksandra Sadkowska jest w ciąży! Zdradziła płeć dziecka!

  Aleksandra Sadkowska była uczestniczką 5. edycji programu „Top Model”. Modelka niedawno pochwaliła się, że spodziewa się pierwszego dziecka i teraz wyjawiła płeć maluszka.

 • Emma Watson kolejną ofiarą hakera?

  Po sobotnim wystąpieniu przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ aktorka Emma Watson została ostrzeżona, że może być kolejną ofiarą hakera umieszczającego w sieci nagie zdjęcia celebrytek.

 • Mateusz Maga: W Nowym Jorku myśleli, że przechodzę zmianę płci!

  ...w NYC zdarzały się też śmieszne sytuacje, kiedy ktoś myślał, że przechodzę zmianę płci i zadawał pytania o proces, wtedy prostowałem, że jestem mężczyzną. Innym razem zapytano mnie, w jakiej formie...

 • "Coś musi się stać" : Dolan po szwedzku

  Szwecja ma swojego Xaviera Dolana. Ester Martin Bergsmark po swoim głośnym dokumencie sprzed kilku lat, próbuje sił w fabule. "Coś musi się stać" to z pewnością film ważny z powodu tematyki, jaką porusza, lecz zbyt często prowadzony w estetyczne i narracyjne ślepe uliczki.

 • Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie podda się operacji zmiany płci

  Od kilku dni media informują, że Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, przejdzie operację zmiany płci. Czy faktycznie?

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

 • Niedawno Bruce Jenner, ojczym Kim Kardashian, zdecydował się na zmianę płci. Po metamorfozie przyjął imię Caitlyn i teraz jest już kobietą! Niedawno media informowały, że... myśli też o byciu matką(...). Niegdyś sama przechodziła operację zmiany płci, a obecnie odwiedza kluby dla homoseksualistów, w których dzieli się swoimi przeżyciami. Kobiety zbliżyły się do siebie podczas rozwodu Caitlyn. Wówczas...

 • KFF: 20 filmów powalczy o Złoty Róg

  Poskromić lwa, zwanego życiem - 20 filmów startuje w konkursie filmów dokumentalnych 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Wideo na temat: zmiana płci
 • Córka Jolie i Pitta przygotowuje się do zmiany płci?

  . Czy niebawem poprosi o zmianę płci? (Agencja TVN/x-news)

 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...

 • Ojczym Kim Kardashian w kusej mini na zakupach. Sexy?

  Bruce Jenner (65 l.), ojczym Kim Kardashian, który po zmianie płci przyjął imię Caitlyn, stawia na coraz odważniejsze kreacje, podkreślające "kobiece" atuty. Transseksualista niebawem wystartuje z własnym reality, w którym opowie o przemianie w kobietę. Zobaczcie, jak prezentował się ostatnio na zakupach w Nowym Jorku...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

Dyskusje na temat: zmiana płci