• Informacje na temat:

  zmiana samochodu

Artykuły na temat: zmiana samochodu
 • Motory, samochody, krzyki - koszmar!

  - Jej zaletą jest to, że doskonale potrafi oddzielić dobro od zła i tym się w życiu kieruje - mówi Ewa Wencel o swojej bohaterce z "Czasu honoru".

 • Kaiser Chiefs: Potrącony przez samochód

  W niedzielę, 21 maja, Ricky Wilson, lider gitarowej grupy Kaiser Chiefs, został potrącony przez samochód, gdy przechodził przez ulicę w rodzinnym Leeds. Wokalista miał spore szczęście, bo ma jedynie złamany palec u nogi i ogólne potłuczenia.

 • Myslovitz: Samochody dla górników

  - Możliwe, że gdyby nie Sierpień '80, nie byłoby nas tutaj - gitarzysta Przemek Myszor i wokalista Artur Rojek z zespołu Myslovitz w rozmowie z INTERIA.PL wspominają okres narodzin "Solidarności". A w połowie września, z okazji 25-lecia wydarzeń sierpniowych, grupa wystąpi na specjalnym koncercie w Brukseli.

 • Nieoczekiwana zmiana miejsc

  "Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus" ("De l'autre côté du lit"), reż. Pascale Pouzadoux, Francja 2008, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 2 lipca 2010 roku.

 • T. Love: Chwilowa zmiana gitarzysty

  Olaf Deriglasoff, znany m.in. z grupy Pudelsi został tymczasowym gitarzystą formacji T. Love. Wszystko dlatego, że Maciek Majchrzak, jeden z muzyków warszawskiego zespołu, bardzo źle znosi podróżowanie samolotem.

 • Varius Manx: Bez zmian

  Nie zmienia się stan zdrowia Moniki Kuszyńskiej i Roberta Jansona, liderów grupy Varius Manx, poszkodowanych w niedzielnym (28 maja) wypadku samochodowym, do którego doszło koło Milicza (woj. dolnośląskie).

 • Ilona Wrońska: Zmiana planów! Jedziemy do USA!

  Od kilku miesięcy zapowiada p[ani w wywiadach, że wyrusza z rodziną do Australii. Czy to rzeczywiście prawda? Ilona Wrońska: - Owszem, ale nastąpiła zmiana planów! Nie wyjeżdżamy do Australii, ale do Stanów Zjednoczonych. Jak to się stało, że nastąpiła zmiana kierunku wyprawy? Kiedy państwo wyjeżdżacie? - Mieliśmy dużo czasu, żeby przeanalizować wszystkie za i przeciw, aż doszliśmy do...

 • Piotr Metz i Piotr Baron wracają do Trójki. Co jeszcze się zmieniło?

  .... "Uważam, że sens trzymania tego samochodu się skończył. Pan Kuba Strzyczkowski został dyrektorem Trójki, wracają starzy dziennikarze. Nie wiem, czy Trójka jest uratowana, ale wszystko idzie w jak...

 • Aaron Carter szykuje się do ślubu z Melanie Martin. Kolejny zwrot akcji w życiu zapomnianego gwiazdora

  Nie jest łatwo nadążyć za zmianami w życiu Aarona Cartera. Według najnowszych wieści upadły gwiazdor zaręczył się ze swoją dziewczyną Melanie Martin.

 • Emil Blef: Muzyka dała mi śmiałość wychodzenia do ludzi

  ...- Pamiętam, że kiedy pierwszy raz usłyszałem bity Fonaia, doznałem jakiegoś wewnętrznego, muzycznego orgazmu. Chciałem natychmiast zabrać je na chatę i od razu zacząć pisać - mówi Emil Blef. Powrót po 11 latach i całkowita zmiana swojego stylu była tylko jednym z tematów, o którym raper opowiedział Interii.