• Informacje na temat:

  zmiany decyzji

Artykuły na temat: zmiany decyzji
 • Kinga Duda: Zaskakująca decyzja córki prezydenta! Tego nikt się nie spodziewał

  W życiu Kingi Dudy (25 l.) zaszły ostatnio spore zmiany. Córce prezydenta udało się znaleźć zatrudnienie w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w Polsce. Jednak teraz podjęła zaskakującą decyzję o odejściu z pracy! Wiemy, co zamierza.

 • 40. Festiwal Filmowy w Gdyni: Zmiany

  Sekcja "Inne Spojrzenie" jako konkurs, nowa formuła Konkursu Młodego Kina i Konkurs Fabularnych Filmów Krótkometrażowych to najważniejsze zmiany w formule Festiwalu Filmowego w Gdyni.

 • Koniec "Dzień Dobry TVN” ! Znamy powód zaskakującej decyzji

  Sezon letni, co roku powoduje zmiany w treściach programowych największych stacji telewizyjnych. Nie inaczej będzie i w tym roku. Stacja TVN ogłosiła, że poranne wydanie programu "Dzień dobry TVN" znika z anteny.  Widzowie nie muszą się jednak martwic, gdyż program powróci we wrześniu. Nim to się jednak stanie, miejsce "Dzień dobry TVN" zajmie nowa letnia formuła "Dzień dobry wakacje", która...

 • Czołgiem w obronie Jeremy'ego Clarksona

  Londyńczycy byli dziś świadkami niezwykłej akcji zwolenników Jeremy'ego Clarksona, prezentera programu "Top Gear" zawieszonego w wykonywaniu obowiązków za rzekome pobicie producenta programu. Jego sympatycy dostarczyli stacji BBC petycję podpisaną przez milion osób, które domagają się zmiany decyzji ws. Clarksona. Wykorzystali do tego... czołg!

 • "Ojciec Mateusz": Czas na zmiany i ważne decyzje!

  W 3. odcinku 23. serii "Ojca Mateusza" (emisja w czwartek 12 marca o godzinie 20.35 w TVP1) nastąpią spore zmiany w życiu większości bohaterów... Pójdzie na studia! Do Mateusza dotrze wiadomość, że do grona wykładowców prywatnej sandomierskiej uczelni dołączył znany kryminolog z Warszawy - specjalista od socjologicznych teorii przestępczości. Proboszcz postanowi zapisać się na studia, żeby...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Dariusz K. wychodzi z więzienia?! To wróży wielkie zmiany w życiu Edyty Górniak!

  ...chrzestną.  Urszula i jej mąż to osoby religijne. Edyta uważa ich za swych przewodników duchowych i tylko oni są w stanie przekonać ją do trudnych decyzji. Do wybaczenia?  Wiele do zrobienia w tej...

 • Wielkie zmiany w "Hell's Kitchen". Amaro ma nowych zastępców!

  W nowej edycji "Hell's Kitchen" w roli zastępców szefa Wojciecha Modesta Amaro zobaczymy uczestników poprzednich edycji. Kto zastąpi dotychczasowych "sous chefów"?

 • Trudna decyzja Malwina jest uroczą, inteligentną nastolatką, choć mało przebojową. Pewnego dnia ku zaskoczeniu wszystkich oznajmia, że zamierza wstąpić do klasztoru. Rodzice i koleżanki tego nie rozumieją i próbują ją przekonać do zmiany decyzji.

 • Zmiana w The Subways przed koncertem w Polsce. Perkusista choruje na zespół Aspergera

  W trakcie trwania europejskiej trasy The Subways doszło do zmiany perkusisty. W nowym składzie grupa w środę (18 lutego) zagra w Warszawie.

Zdjęcia na temat: zmiany decyzji
Wideo na temat: zmiany decyzji
 • "Zawsze warto": Sofia wyrzuca Adę z mieszkania!

  bez konsultacji ze mną. Przykro mi, ale mam inne plany – oznajmia Sofia. Czy dziewczyna zostanie bez dachu nad głową?! Jak w tej sytuacji zachowa się Kamil? Czy uda mu się namówić Sofię do zmiany tej decyzji?

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • "Na Wspólnej": Odcinki 3012-3015

  postanowił odejść z pracy. Kiedy opadają emocje, ordynatorka zaprasza Ostrowskiego na drinka. W pubie próbuje przekonać go do zmiany decyzji, właściwie chce go przekupić – para bardzo dobrze się ze sobą

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

Dyskusje na temat: zmiany decyzji