• Informacje na temat:

  zmieniać stanu

Artykuły na temat: zmieniać stanu
 • Trzebiatowska zmienia plany

  ...- Joanna dużo bierze z życia, zdecydowanie mniej z siebie daje - mówi o swojej bohaterce Marta Żmuda Trzebiatowska. - Jest związana z Darkiem (Michał Rolnicki), ale spotyka się z nim bez zobowiązań. Dobrze jej z tym, więc nie zamierza zmieniać tego stanu rzeczy - dodaje. Los zrobi to za nią. W środku nocy znajoma poprosi o zaopiekowanie się dwójką jej dzieci (Natalia Keber i Jakub Jankiewicz...

 • Magdalena Boczarska: Miłość zmienia świat

  Praca to jej wielka pasja. Czuje, że może dzięki niej pomagać innym kobietom. Magdalena Boczarska chce też odkrywać nowe horyzonty. Na przykład – spróbować sił w reżyserii. Jednak najważniejszy w jej życiu zawsze będzie synek Henio.

 • Hymn Polski i jego historia. Jak zmieniał się tekst?

  "Mazurek Dąbrowskiego na pewno nie jest hymnem typowym; gdy inne hymny są bardzo powolne, dostojne, ten porywa za serce" - mówiła PAP Małgorzata Gańska z Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Radzi także, jak poprawnie zaśpiewać hymn, bo w Polsce artystyczna interpretacja nie jest dozwolona.

 • "Władca Pierścieni" zmienia życie

  Ostatnia część sfilmowanej przez Petera Jacksona tolkienowskiej trylogii, "Powrót Króla" , która w styczniu trafi na ekrany polskich kin, zamyka kilkuletnią pracę nad tym cyklem filmowym. Dla wielu twórców filmu stanowi on zwrotny punkt w karierze.

 • "Muzyka zmienia świat"

  ...można przekazać ludziom pewne idee, można ich zmotywować do działania. Muzyka może zmieniać świat na wiele rozmaitych sposobów. Niekoniecznie chodzi mi o zespoły zaangażowane politycznie, ale w ogóle...

 • Licencja na zmienianie pieluch

  "Mali agenci 4D: Wyścig z czasem" , reż. Robert Rodriguez, USA 2011, dystrybutor: Forum Film, premiera kinowa: 18 listopada 2011

 • Szybkość, z jaką zmienia się świat

  Z Kenem Loachem współpracuje już od siedmiu filmów. Za scenariusz ostatniego - "Polak potrzebny od zaraz" - Paul Laverty otrzymał nagrodę na zeszłorocznym festiwalu w Wenecji. Utytułowany scenarzysta w rozmowie z Tomaszem Bielenia opowiedział po co kręcić społecznie zaangażowane kino, dlaczego niepokoi go kierunek, w którym zmierza świat i dlaczego uważa, że Hollywood to nuda.

 • Type O Negative zmienia wytwórnię

  Rozeszły się drogi amerykańskiej grupy Type O Negative i wytwórni Roadrunner. Niedawno twórcy "Bloody Kisses" złożyli podpisy pod nową umową, którą wynegocjowali z niemiecką wytwórnią SPV.

 • Toni Braxton zmienia wytwórnię

  Toni Braxton, jedna z największych gwiazd muzyki soul, rozstała się z wytwórnią Arista Records i przeszła do Blackground Records, której płyty dystrybuuje koncern Universal. Najnowszy album wokalistki powinien pojawić się półkach sklepowych 16 września.

 • Mary J. Blige zmienia zdanie

  Mary J. Blige, amerykańska wokalistka soul, spowodowała nie lada zamieszanie w wytwórni Columbia. Po pięciu tygodniach od wydania płyty "Stillmatic" rapera Nasa, artystka zażądała usunięcia z niej utworu "Braveheart Party", który zaśpiewała z nim w duecie.

Zdjęcia na temat: zmieniać stanu
Dyskusje na temat: zmieniać stanu
 • Re: "Barwy szczęścia": Seks na pocieszenie

  Masz racje. Ja mam 40 lat i jestem singlem i nie mam zamiaru zmieniać tego stanu. 2 razy w tyg. odwiedzam 19- latke (modelka) 300 PLN za godzinę. Jest cudowna.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  i demokracji" II RP - dyktatura sanacji, zamach stanu Piłsudskiego (więcej ofiar niż w Sanie Wojennym), strajki chłopskie i robotnicze, strzelanie do protestujących, bieda i zacofanie wsi i miast, obóz(...)..... itd Historia nie jest czarna czy biała - historia się wydarzyła i nie można jej zmieniać - można tylko próbować fałszować świadectwa...... pytanie tylko kto się daje nabrać?