• Informacje na temat:

  zmienić miejsce

Artykuły na temat: zmienić miejsce
 • Magdalena Ogórek zmieniła swoje życie! Nie do wiary, czym się dziś zajmuje

  Zbliżające się wybory prezydenckie sprawiły, że wiele osób zaczęło sięgać pamięcią do głosowania, które miało miejsce pięć lat temu. To właśnie wtedy jedną z kandydatek ubiegających się o posadę prezydenta była Magdalena Ogórek (41 l.). Kandydatura długowłosej piękności wzbudzała wówczas sporo emocji. Mimo porażki w wyborach postanowiła wykorzystać okazję i z impetem wkroczyć do świata show...

 • Piotr Kraśko: Wszystko zmienił internet

  - Nasza praca ma sens wtedy, kiedy widzowie chcą oglądać to, co dla nich przygotowaliśmy. Ich uznanie to najważniejsza ocena. Znalezienie się w gronie nominowanych to wielki zaszczyt - mówi Piotr Kraśko, który w tym roku ma szansę na Telekamerę.

 • Adam Małysz: Choroba zmieniła całe jego życie

  Zakażony koronawirusem Adam Małysz (42 l.) nie kryje, że choroba przeorganizowała całe jego życie. Martwi się, by nie miała ona powikłań i nie trwała tygodniami. W wyborach polski skoczek głosował korespondencyjnie.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Meghan Markle i książę Harry musieli zmienić swoje plany! Tego nikt się nie spodziewał!

  ...w ostatniej chwili zmienili plany. Wybór padł na Kanadę. Park Narodowy Jasper na południowym wschodzie kanadyjskiej prowincji Alberta, to bardzo malownicze miejsce. Dzika przyroda, krystalicznie...

 • "Kraina jutra" : Utopia/dystopia

  Kraina jutra to nie wybrukowane czaszkami pobojowisko, nad którym suną czarne, trujące chmury. To miejsce, gdzie wciąż świeci słońce, a rozwój techniki nie szkodzi naturze. Najnowszy film Brada Birda, twórcy "Stalowego giganta" i "Iniemamocnych", stanowi próbę sprzeciwienia się defetyzmowi współczesnej fantastyki naukowej.

 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha marzy, by zmienić się dla roli

  ...roku wystąpiła w show "Taniec z gwiazdami", w którym w parze z Robertem Kochankiem zajęła dziewiąte miejsce. W 2012 roku zdobyła tytuł Najpiękniejszej Polki w plebiscycie "Viva! Najpiękniejsi 2011

 • Japończycy z Arashi najlepsi na świecie

  Japońska grupa Arashi z płytą "The Digitalian" wskoczyła na pierwsze miejsce światowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt.

 • Książka, która zmieni Twoje życie

  Jest taka książka, która przyspiesza bicie serca. A w niej historia, która może się przydarzyć każdej z nas. Powieść „Milion nowych chwil” Katherine Center udowadnia, że nie ma prostej drogi do happy endu, a on sam może wyglądać zupełnie inaczej, niż to sobie wymarzyliśmy.

 • 45 lat "Ulicy Sezamkowej"

  Słynna "Ulica Sezamkowa" - najdłużej w historii telewizji nadawany program dla dzieci - zadebiutowała 45 lat temu, w listopadzie 1969 roku. I choć wciąż bawi w nim i uczy wiele postaci znanych od samego początku, wiele się też w programie zmieniło.

Zdjęcia na temat: zmienić miejsce
Wideo na temat: zmienić miejsce
 • Czy wyjście za mąż zmieniło coś w życiu Haliny Mlynkovej?

  Wokalistka Halina Mlynkova opowiedziała w "Dzień Dobry Wakacje" o współpracy z mężem i pracy nad nową płytą. - Bardzo lubię za każdym razem zabierać swoich fanów w zupełnie inne miejsca - powiedziała. - Nowa płyta będzie zupełnie nową odsłoną, będzie etniczna, ale bardzo nowoczesna - dodała. - Leszek jest wizjonerem i w muzyce, i w biznesie. Lubię patrzeć na to, co mi proponuje - stwierdziła. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • "Zawsze warto": Odcinek 10.

  nigdy ciepłym miejscem. Oglądając razem z Adą zdjęcia z dzieciństwa zdaje sobie sprawę, że całe życie próbuje uszczęśliwić innych. Dociera do niej, że czas to zmienić i myśleć o sobie.

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

Dyskusje na temat: zmienić miejsce
 • Re: ​"M jak miłość": Julia Wróblewska ma poważne problemy

  żeby zwalczyć depresję nie potrzebne są tabletki. Trzeba zmienić styl życia. Niech idzie jako wolontariuszka do zoo(na przykład) , zmieni miejsce zamieszkania... Jest dorosła , może wszystko, nie pytając nikogo o zgodę.

 • Re: "M jak miłość": Joanna Jarmołowicz będzie miała syna!

  W samolocie obok mnie siedziało głośno płaczące dziecko. Zapytałem stewardessę, czy mogę zmienić miejsce. Okazało się, że jeżeli dziecko jest moje, to nie ma takiej możliwości.

 • Re: ​"Zniewolona": Kolejny sezon zostanie nakręcony w Polsce?

  Panie dziennikarzu. Nie planowała jechać w tym serialu do Polski bo Polski nie było w tym czasie. Tylko Imperum Rosyjskie. Po prostu planowała zmienić miejsce pobtyu na terenie tego państwa. . Nigdzie za granicę sie nie wybierała. A wtedy Imperum Rosyjskie ciągnęło się od Wielkopolski po Alaske.

 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  Powiem tak. Jeśli ma się zmienić obsada np Ferdek i Halika i ma ktoś inny wskoczyć na ich miejsce-to dajcie se spoko i zostawcie to bez kontynuacji. To po tylu latach nie będzie już to co było!!!. Ja osobiście już oglądać nie będę.

 • Re: Anna Dereszowska miała problem z zaakceptowaniem swoich... krągłości!

  Jak przeczytać treść notatek koło zdjęć, skoro rozszerzenie znikło od razu i wlazła w to miejsce durnowata reklama czegoś tam, czego nawet moje oko nie dostrzega? Pozdrawiam panią Anię, ale gdy się wchodzi między wrony... to wie każda Jola i trzeba o tym myśleć zawczasu. Zawsze można jeszcze zmienić zawód albo wybrać inny na początku.

 • Re: ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny wycofać się kiedy jeszcze ludzie pamiętają ładną, zgrabną, mądrą tak zrobiła Greta Garbo, Lolo Brygida a jak umierają np Elvis Presley czy inni/e, to każdy myśli, że nadal żyją, tylko wycofali się z życia. Najlepiej zmienić tożsamość, wizerunek, miejsce zamieszkania i żyć normalnie!

 • Re: Katarzyna Paskuda: Pierwsza polska seksbomba

  „- Kasię P. Byłem właścicielem Planety. Wtedy w Warszawie to było bardzo oblegane i modne miejsce. Chciała sławy, rozgłosu. Została moją kochanką, zagrała w kilku serialach. Rozstaliśmy się bez tarć. W tej chwili ma swoje życie i jest dobrą fotografką. Nie była specjalnie zepsuta, była po prostu jedną z tych, które cierpiały na brak pieniędzy i chciały to zmienić. Wtedy nigdzie nie zmieniało się

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  r. - 68%. Pozycja rankingowa Polski na arenie międzynarodowej pod względem łatwości prowadzenia biznesu w raportach Banku Światowego „Doing Business”: 2007 r. - 74. miejsce na świecie, 2014 r. - 32. Pozycja rankingowa Polski na arenie międzynarodowej pod względem konkurencyjności według raportów „World Competitiveness Yearbook” International Institute for Management Development: 2007 r. - 52. miejsce na

 • Re: "M jak miłość": Prawda wychodzi na jaw!

  To miejsce jest dla frustratów, zbyt leniwych by zająć się np. sportem. Wylewajcie tu swoje frustracje jeśli nie macie nic innego do roboty. I tak nie macie wpływu na decyzje scenarzysty czy reżysera. Możecie jedynie zmienić kanał, a tych przecież nie brakuje, albo pokazać, jaki wy sami serial wyprodukujecie. Proszę bardzo. Każdy może spróbować swoich sił. A może ktoś zamieści tutaj swój pomysł

 • Re: "Na dobre i na złe": Latoszek wpadnie w panikę!

  Agata wbije mu gwóżdż do trumny,to wszystko prze nią !Tak naprawde nikogo szczęściem nie obdarzyła,wszyscy przez nią mieli kłopoty.Nie życzę jej dobrze.Powinna odejść z tego serialu,zmienić towarzystwo,miejsce pracy.Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu ! Dość złego narobiła,czy to Witkowi ,Przemkowi Wiki ,Lenie ! Pomiata innymiSzarogęsi się ,widać ma chody u producenta i scenarzysty.