• Informacje na temat:

  zmienić nazwę

Artykuły na temat: zmienić nazwę
 • Anthrax zmieni nazwę?

  W amerykańskich mediach wciąż trwa dyskusja, czy thrashmetalowa formacja Anthrax w świetle ostatnich wydarzeń powinna zmienić nazwę, czy też pozostać przy szyldzie używanym od lat. Brytyjczycy podeszli do sprawy bardziej pragmatycznie - widzowie porannego programu telewizyjnego "The Big Breakfast" zaproponowali twórcom "Among The Living" kilka nazw do wyboru. Najwięcej głosów padło na... Semtex.

 • Filmówka zmienia nazwę?!

  Najsłynniejsza w Polsce "filmówka", czyli Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna w Łodzi, chce zmienić nazwę - poinformował w poniedziałek, 17 grudnia, dyrektor administracyjny uczelni Józef Kopera.

 • I Am The World Trade Center zmienili nazwę

  Członkowie amerykańskiej formacji I Am The World Trade Center ostatecznie zdecydowali się zmienić swą nazwę. Po zamachach terrorystycznych na Nowy Jork, muzycy początkowo chcieli ją utrzymać jako hołd dla ofiar tragedii, jednak zbyt często spotykali się z niechęcią i krytycznymi uwagami. Teraz nazywają się po prostu I Am The... Problemy z nazwą ma także formacja Burning Airlines...

 • Supergrupa zmienia nazwę

  Supernova, czyli formacja Tommy'ego Lee (perkusisty Motley Crue), Gilby'ego Clarke'a (gitarzysty Guns N'Roses) i Jasona Newsteda (byłego basisty Metalliki i obecnego muzyka grupy Voivod), której wokalistą został wyłoniony w telewizyjnym reality show 30-letni Kanadyjczyk Lukas Rossi, będzie musiała zmienić nazwę.

 • Russell Crowe: Stary zespół, nowa nazwa

  Russell Crowe ( "Gladiator" ), który oprócz aktorstwa intensywnie zajmuje się swoją drugą pasją, czyli swoim własnym muzycznym zespołem "30 Odd Foot of Grunts", postanowił właśnie zmienić jego nazwę.

 • Paweł Kukiz kontra Piersi: Koniec głośnego sporu o nazwę

  ..., a nie na drodze sądowej. To, czego musieliśmy doświadczać, ukazało nam, jak bardzo mogą zmienić się ludzie, z którymi i za którymi poszłoby się w ogień. Czas goi rany powiadają. Może kiedyś Paweł...

 • Russell Crowe: Stary zespół, nowa nazwa

  Russell Crowe ( "Gladiator" ), który oprócz aktorstwa intensywnie zajmuje się swoją drugą pasją, czyli swoim własnym muzycznym zespołem "30 Odd Foot of Grunts", postanowił właśnie zmienić jego nazwę.

 • Zmienili nazwę, są "pomiędzy"

  23 września ukaże się nowa płyta rockowego zespołu Figuresmile, wcześniej funkcjonującej pod nazwą Three Wishes. W twórczości pierwszego wcielenia grupy można było znaleźć echa muzyki m.in. Radiohead, Pink Floyd, Tool czy Porcupine Tree.

 • Anthrax: Zmienili adres, ale nie nazwę

  Amerykańska formacja Anthrax, która ze względu na wąglikową panikę w Stanach Zjednoczonych cieszy się od kilku miesięcy nadmiernym zainteresowaniem ze strony mediów, po raz kolejny dała publicznie do zrozumienia, jakie jest jej stanowisko w tej sprawie. Podczas charytatywnego koncertu w Nowym Jorku, muzycy wystąpili w białych kombinezonach z napisami, które ułożyły się w zdanie: Nie zmieniamy nazwy .

 • Camerimage zmienia nazwę

  Camerimage, jeden z najbardziej znanych na świecie polskich festiwali filmowych, ma od 19 września, sponsora tytularnego. W związku z tym impreza zmieniła nazwę.

Zdjęcia na temat: zmienić nazwę
Wideo na temat: zmienić nazwę
 • Anja Rubik o swojej operacji!

  Anja Rubik przeszła jakiś czas temu operację oczu. Dzięki zabiegowi o nazwie LASIK modelka pozbyła się całkowicie wady wzroku, która bardzo utrudniała jej normalne funkcjonowanie. Wielogodzinne loty samolotem, wyczerpujące sesje zdjęciowe i przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach sprawiały, że pod koniec dnia dziewczyna prawie nic już nie widziała. Po operacji wszystko się zmieniło! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: zmienić nazwę