• Informacje na temat:

  zmienić stary

Artykuły na temat: zmienić stary
 • Russell Crowe: Stary zespół, nowa nazwa

  Russell Crowe ( "Gladiator" ), który oprócz aktorstwa intensywnie zajmuje się swoją drugą pasją, czyli swoim własnym muzycznym zespołem "30 Odd Foot of Grunts", postanowił właśnie zmienić jego nazwę.

 • David Roback nie żyje. Założyciel Mazzy Star miał 61 lat

  David Roback – producent, multiinstrumentalista i współzałożyciel Mazzy Star – zmarł 25 lutego w wieku 61 lat. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

 • Russell Crowe: Stary zespół, nowa nazwa

  Russell Crowe ( "Gladiator" ), który oprócz aktorstwa intensywnie zajmuje się swoją drugą pasją, czyli swoim własnym muzycznym zespołem "30 Odd Foot of Grunts", postanowił właśnie zmienić jego nazwę.

 • David Bowie za stary na teledyski

  David Bowie, legendarny brytyjski muzyk i wokalista, przyznał niedawno, że nie ma już ochoty na kręcenie teledysków do swoich nowych piosenek. Jak twierdzi, jest już na to za stary i nie na tyle atrakcyjny, aby ktoś jeszcze chciał go w wideoklipach oglądać.

 • Małgorzata Socha dzięki kwarantannie zmieniła podejście do wychowania dzieci

  "Mam wrażenie, że w ogóle nie wychodzę z kuchni" - wyznała aktorka, która czas izolacji spędza w domu z mężem Krzysztofem i trojgiem małych dzieci. Socha zdradziła też, jakie ważne słowa usłyszała od swojej najstarszej córki.

 • LEGO "Star Wars" ma już 20 lat!

  Seria LEGO "Star Wars" obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. W 1998 roku firma LEGO podpisała umowę licencyjną z firmą LucasFilm, która wyprodukowała kultowe filmy Gerorge'a Lucasa, w 1999 roku na Międzynarodowych Targach Zabawek w Nowym Jorku odbyła się premiera serii LEGO "Star Wars".

 • "Star Trek. W nieznane" : Blockbuster autorski

  Załogę statku USS Enterprise zastajemy w trakcie pięcioletniej ekspedycji (pamiętacie, zapowiadali ją w końcówce "W ciemność"). Są w kosmosie trzeci rok. W ciągu tego czasu sporo zdążyło się zmienić: jedni się czubią, drudzy się mniej lubią, trzeci chcieliby osiąść na stałym lądzie - zbudować dom, zasadzić drzewo, spłodzić syna. Z zadumy wyrywa ich jak najbardziej realne zagrożenie. Załoga...

 • "Star Trek" powraca!

  ..."), który w opinii krytyków filmowych zdołał zmienić dobrze znaną startrekową konwencję w nowoczesne, widowiskowe kino akcji. W rolach głównych możemy zobaczyć Winonę Ryder, Chrisa Pine'a i Erica Banę...

 • Star Trek będzie sexy!

  JJ Abrams, reżyser filmu "Star Trek: W ciemność" zapowiada, że najnowsza część kosmicznej serii będzie pobudzała wyobraźnię widza. Wszystko przez ukazanie relacji pomiędzy Uhurą i Spockiem, w których wcielą się Zoë Saldana oraz Zachary Quinto.

 • Nicole Kidman zmieni płeć?

  Nicole Kidman chce, w filmie "The Danish Girl", wcielić się w postać Einara Wegenera - hermafrodyty, który jako pierwsza osoba w historii przeszła operację zmiany płci - donosi australijska prasa.

Zdjęcia na temat: zmienić stary
 • Joanna Horodyńska zmieniła kolor włosów!
Wideo na temat: zmienić stary
 • "Przyjaciółki": Odcinek 169.

  Patrycja uwalnia się z toksycznego związku z Wiktorem. Stary przyjaciel Sebo przychodzi jej z odsieczą. Gdy kobieta wypakowuje się z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafia do(...) zainteresowany Ingą. Natomiast ona jest zdegustowana adoracją starszego mężczyzny. Ku zaskoczeniu kobiety, Maks staje się o nią zazdrosny. Zuza postanawia na wszelki wypadek zmienić zamki w drzwiach

 • Zamachowska: Planeta jest tylko jedna. Wszyscy musimy wziąć za nią odpowiedzialność

  Prezenterka przyznaje, że temat ekologii jest jej bliski i stara się propagować zachowania służące ochronie środowiska. Według niej nawet prozaiczne czynności mogą wiele zmienić.

 • "M jak miłość": Brat Zuzy zakocha się w Kindze?

  Pojawienie się Zuzy na Deszczowej sporo zmieniło w życiu Filarskiego. Mężczyzna zaangażował się i zmieniła, a teraz stara się, aby kobieta go zaakceptowała. Tymczasem relacje pomiędzy Kingą i Michałem stają się coraz cieplejsze. Czy brat Zuzy zakocha się w Zduńskiej?

Dyskusje na temat: zmienić stary