• Informacje na temat:

  zmienić twarz

Artykuły na temat: zmienić twarz
Zdjęcia na temat: zmienić twarz
Wideo na temat: zmienić twarz
 • W dziewiątym odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Jeremi Sikorski wystąpił jako Ronnie Ferrari, Katarzyna Ptasińska jako Tones And I, Ewelina Ruckgaber wcieliła się w Macieja Maleńczuka, Łukasz Zagrobelny w Shirley Bassey, Ewelina Lisowska w Justynę Steczkowską, Emilia Komarnicka-Klynstra zmieniła się w Dolly Parton, Robert Koszucki w Johna Lennona, a Adam Strycharczuk w Franky'ego Gee

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13": Drugi odcinek

  W drugim odcinku trzynastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Natalia Avelon wystąpiła jako Pink, Marta Gałuszewska stała się Arianą Grande, Filip Gurłacz zmienił się w Eminema, Karol Dziuba w Joe Dassina, a Czadoman w Grzegorza Markowskiego z grupy Perfect, Gosia Andrzejewicz przeobraziła się w Ryana Teddera z OneRepublic, a Kamila Boruta w Cher, z kolei Maurycy Popiel był na scenie

 • Urząd on-line. Wywiad z Michałem Czerneckim

  Internet bardzo mocno zmienił nasze życie: sprawił, że wiele codziennych spraw możemy załatwić szybciej i wygodniej. Podobnie jest w przypadku e-usług publicznych. Dzięki nim możemy zapomnieć o kolejkach do okienek i godzinach spędzonych na bieganiu od drzwi do drzwi. W wywiadzie Michał Czernecki, twarz kampanii Ministerstwa Cyfryzacji i NASK mówi o zaletach urzędów w internecie.

Dyskusje na temat: zmienić twarz
 • Re: Dziennikarze-aktorzy. Jakie role mają na koncie?

  Po 20 latach twarz kobiety ma prawo się zmienić. Hamy z was

 • Re: "M jak miłość": Artur zmasakrował twarz Izy?

  Wandziu,jaki ty masz IQ skoro nie potrafisz zmienić kanałów(są ich setki do wyboru) w TV lub wyłączyć odbiornika gdy coś Cię nie interesuje?

 • Re: Renata Notni: twarz anioła, ciało bogini! Już wkrótce będzie o niej głośno!

  Wyjmij ten zwinięty beret ze spodni to z 20 zrobi ci się 5 cm - w porywach. Poza tym już każdy zna twoje ćwierćpojeb wpisy. Musisz zmienić forum. Najlepiej na jakieś z TURONIA od oćca. Tam babki po 80- tce na pewno będą się do ciebie ślinić z gromnica między nogami. W końcu takie "cuś" to twoja, mierna liga. JA TO EKSTRAKLASA. MUSISZ JESZCZE POTRENOWAĆ DROGIE DZIECKO !!!

 • Re: "Korona królów": Złote lata Polski na antenie TVP!

  Zawsze możesz zmienić kanał np. "Twoja twarz brzmi znajomo" lub "Kuba Wojewódzki" itd. itp.

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  Może wjedzie w kartony i zginie, albo będzie tak zmasakrowana ,że trzeba będzie jej zmienić twarz

 • Re: "M jak miłość": Paulina i Marcin zostaną parą?

  Ten pajac powinien powinien zmienić nazwisko na dzięcioł. Co rola nowe pukanie. W życiu prywatnym podobnie. Co chwilę nowe drzewko, nowa kora do obróbki. Nie kumam co te wszystkie baby w nim widzą. Twarz rozrzucacza gnoju, a strit na maksa.

 • Re: "Na dobre i na złe": Sensacyjne doniesienia z Leśnej Góry!

  "W pewnym momencie pocałuje ją nawet. W odpowiedzi Burska uderzy go w twarz." - gdyby ten scenariusz zmienić np: "W pewnym momencie włoży jej rękę do majtek. W odpowiedzi Burska zaprosi go na hacjende by włożył jej tam jeszcze język i pogilgotał w jajniki." od razu robi się jeszcze ciekawiej :))))))))

 • Re: Gwiazdy, które przeżyły śmierć kliniczną

  wyszłam z sali spotkałem innego rodzica który zagadał do nas po krótkiej rozmowie zapytał nas czy może pomodlić się za dziecko nam to nie robiło żadnej różnicy bo niewieżyliśmy że może to coś zmienić(...) pamiętam jego twarz i rozglądam się za nim. Ale najważniejsze na drugi dzień moje dziecko się obudziło i jest z nami.

 • Re: "Na Wspólnej": Ślub z przeszkodami

  2 dni pracy po 3h dziennie. Wszyscy, którzy hejtowali w komentarzach, mogą sobie teraz pluć w twarz, że na czas niedołączyli do nas. Niedowiarki nigdy nie osiągną sukcesu, będą jedynie się wić(...) całkowicie legalna, dla osób uczciwych zdeterminowanych na sukces i chcących radykalnie zmienić swoje życie. Wystarczy, że masz skończone 18 lat, komputer lub laptop podłączony do Internetu i 3h dziennie

 • Re: “O mnie się nie martw": Małgorzata Foremniak wraca do aktorstwa

  Na dwóch zdjęciach widać zmęczoną twarz p. Małgosi, ta fotka z uśmiechem jest fajna. Bardzo miła i sympatyczna kobieta, i na pierwszy rzut oka emanuje spokojem i przyjaznym duchem. Powodzenia Pani Małgosiu i w życiu zawodowym i w prywatnym. Miłości odwzajemnionej życzę z całego serca. Zmieniaj świat a jakby świat chciał Cię zmienić zatrzymaj się!!!!! Powodzenia i więcej tego przyjaznego