• Informacje na temat:

  zmienić zasady

Artykuły na temat: zmienić zasady
 • Adam Małysz: Choroba zmieniła całe jego życie

  .... "Później, gdy sytuacja się poprawiła, wychodziłem na zewnątrz i bywałem w różnych miejscach, ale zachowywałem zasady bezpieczeństwa. Nosiłem maseczkę, rękawiczki. Unikałem niepotrzebnych spotkań...

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

 • Córka zmieniła życie Łukasza Nowickiego. Teraz inaczej patrzy na świat!

  Łukasz Nowicki (46 l.) zyskał sławę dzięki pracy w "Pytaniu na Śniadanie” oraz małżeństwu z Haliną Mlynkovą (42 l.). Niestety, kilka lat temu para postanowiła się rozwieść. Nowicki nie wierzył wówczas, że będzie mu dane jeszcze się zakochać. Na szczęście los uśmiechnął się do aktora i dziś jest szczęśliwym mężem Olgi Paszkowskiej (34 l.), z którą wychowuje córeczkę Józefinę (2 l.). W wywiadzie dla "Rewii” zdradził, jak teraz wygląda jego życie.

 • "Pewnego razu na dzikim wschodzie" : Sami przeciw wszystkim

  Govend ucieka z domu do zapadłej kurdyjskiej wioski, gdzie chce otworzyć szkołę. Baran to policjant, który rezygnuje z intratnej posady w mieście i wyjeżdża na wieś, bo nie może znieść zasad, jakimi rządzi się państwo w okresie transformacji. Oboje stają ością w gardle szefowi lokalnych przemytników. Miasteczko na turecko-irackiej granicy staje się świadkiem walki między tradycją a nowoczesnością.

 • Maryla Rodowicz: Co rozwód zmieni w jej życiu?

  Maryla Rodowicz (73 l.) jest szczęśliwa, że dzieci znów są z nią blisko...

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

 • "M jak miłość": Zmiana zasad

  Zaproponuje mężowi, by na rok wyjechał z nią i synami do Irlandii. Okaże się bowiem, że zasady jej współpracy z uniwersytetem z Dublina zmieniły się i teraz musi cały czas pracować na miejscu, a w lecie dodatkowo polecieć na 3 miesiące do Melbourne w Australii. Mostowiak najpierw odmówi, nie chcąc zostawić matki samej w Grabinie. Barbara (Teresa Lipowska) usłyszy przypadkiem ich rozmowę...

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Zofia Zborowska: Żyję na swoich zasadach!

  ...w czasie. Dochodziłam do pewnych etapów krok po kroku. Bo nie da się tak nagle zmienić nawyków i zacząć żyć na sto procent w zgodzie z naturą. Najpierw postanowiłam więc sprawdzić czy dam radę przez(...) (śmiech). A co dziś najbardziej chciałabyś zmienić na świecie w myśleniu ludzi? - Chyba to, że my tu wszyscy jesteśmy na tych samych zasadach i trzeba się wzajemnie szanować i wspierać. Mam na myśli...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

Zdjęcia na temat: zmienić zasady
Wideo na temat: zmienić zasady
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2951.

  . Skazuje Melkę na okrutną śmierć. Tymczasem Dominika wprowadza się do Domańskich. Julka ustala z nią zasady wspólnego mieszkania. Marysia chce pomóc siostrze w znalezieniu pracy. Nie jest to łatwe(...) umiarkowanie. Po rozmowie z Malwiną uznaje, że za mało grzeszy. Postanawia to zmienić.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Władca wszechświata

  Były wiodący bankier inwestycyjny w Niemczech, Rainer Voss, objaśnia zasady funkcjonowanie rynku finansowego.

Dyskusje na temat: zmienić zasady
 • Re: Była seksbombą i miała zadatki na gwiazdę... Odeszła w zapomnienie!

  i jeszcze przepraszam dodam jeszcze raz: nie zganiajmy swoich niepowodzeń na przeszłość. Ktoś kiedyś mi coś wpajał, ale ja jestem dorosła, mam swój rozum, wiem że to było nie fair, wiem że mam inne zasady i już. Ile znam osób, które winią np. rodzica, że posłał do złej szkoły...kurczaki szkołę można zrobić w każdej chwili jaką się chce. Pracę też można zmienić. Nie twierdzę, że to takie chop siup

 • Re: "M jak miłość": Będą kłopoty

  Kto jeszcze to badziewie ogląda? Zamiast propagować zasady moralne tak , aby to co na ekranie mogło dawać przykład w życiu to właśnie dorównują brukowcom pokazując rozlużnienie norm społecznych, rodzinnych, małżeńskich. Powinni zdjąć z anteny ten film. Nie spełnia swej roli a tak pięknie na początku sie zapowiadało. Teraz powinien zmienić tytuł na "Z jak zdrady".