• Informacje na temat:

  zmierzch gry

Artykuły na temat: zmierzch gry
 • Robert Pattinson: Życie po "Zmierzchu"

  Robert Pattinson dzwoni do mnie z pokoju, który zajmuje w jednym z hoteli Los Angeles. Tematem naszej rozmowy ma być "Woda dla słoni", najnowszy film z jego udziałem. Młody aktor nie chce rozmawiać ani o Sadze "Zmierzch", ani o produkcji "Saga Zmierzch: Przed świtem" - zbliżającym się wielkimi krokami finale tej lukratywnej filmowej serii.

 • Anna Kendrick: Życie po "Zmierzchu"

  Jedni aktorzy mierzą swoją popularność liczbą zdobytych Oscarów, inni - częstotliwością, z jaką spływają do nich wielomilionowe honoraria. Dla kolejnej grupy najważniejszym kryterium są entuzjastyczne recenzje na temat ich gry aktorskiej. Anna Kendrick mierzy swoją popularność... hot-dogami.

 • Gwiazdor "Zmierzchu" najseksowniejszy

  Robert Pattinson sławę zawdzięcza postaci zakochanego wampira, którego gra w ekranizacji bestsellerowej sagi "Zmierzch". Młody aktor został niedawno okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną świata.

 • Brett Ratner po zmierzchu

  Brett Ratner ( "Godziny szczytu 2" , "Czerwony smok" ) został reżyserem filmu "After the Sunset", przygotowywanym w wytwórni New Line Cinema. Jest to opowieść o rozgrywce pomiędzy emerytowanym złodziejem a agentem FBI, który chce przekonać się, czy przestępca naprawdę wiedzie uczciwe życie. Główne role w projekcie zagrają Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ), Woody Harrelson ( "Dwóch...

 • Następca "Zmierzchu" i "Igrzysk śmierci"?

  Ashley Judd dołączyła do obsady filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści dla nastolatków "Niezgodna", autorstwa Veronici Roth. Film przez wielu krytyków zapowiadany jest jako następca "Zmierzchu" czy "Igrzysk śmierci". Główną bohaterkę gra Shailene Woodley - czy będzie lepsza niż Kristen Stewart w "Zmierzchu"?

 • Fragment nowego "Zmierzchu": Tylko u nas!

  Premiera ostatniej części Sagi "Zmierzch: Przed świtem - część 2" na ekranach polskich kin pojawi się już w najbliższy piątek, 16 listopada. Tymczasem mamy dla Was ekskluzywny fragment tej od dawna oczekiwanej produkcji. Możecie go zobaczyć tylko w INTERIA.PL!

 • "Portret o zmierzchu": Kochać do bólu

  ..."Portret o zmierzchu" to historia kobiety uwikłanej w okrutny, patriarchalny świat, nad którym władzę dzierżą ludzie, którzy boją się emocji. Debiut reżyserski Angeliny Nikonowej został uhonorowany nagrodą dla Najlepszego Pierwszego lub Drugiego Filmu podczas zeszłorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

 • Nie chce grać w "Zmierzchu 2"

  Robert Pattinson, który po głównej roli wampira w "Zmierzchu" wyrasta na czołowego łamacza kobiecych serc, przyznał niedawno, że nie jest pewny, czy chce wystąpić w kolejnej części filmu. A wszystko z powodu szkieł kontaktowych?

 • Piotr Zioła: Najgłośniej w sercu gra mi rock'n'roll

  ...zaaranżowaliśmy na amatorskie studio nagrań i salę prób, więc swoje demówki nagrywałem właśnie tam. Było to dla mnie duże ułatwienie, mogłem zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowo korzystałem(...), w którym śpiewa i nagrywa. Tak lekko podchodzi do muzyki. - Bardzo lubię koncertować z chłopakami z Rys i Justyną. Jesteśmy w podobnym wieku, mamy szeroki zakres zainteresowań i wspólne tematy do rozmów...

 • Paramore: Uparty rudzielec w drodze na szczyt

  Światową popularność zdobyli za sprawą filmu "Zmierzch". W ubiegłym roku z Paramore odeszło dwóch kluczowych członków. Czy wokalistka Hayley Williams poradzi sobie bez nich?