• Informacje na temat:

  zmierzch najlepsza

Artykuły na temat: zmierzch najlepsza
 • "Zmierzch" najlepszym filmem

  ..."Zmierzch" Catherine Hardwicke zdominował tegoroczną galę MTV Movie Awards, zdobywając aż 5 nagród, w tym dla najlepszego filmu roku.

 • Zainfekowani "Zmierzchem"

  Żyjąc w świecie, gdzie o znaczeniu wydarzeń, problemów czy ludzi świadczą liczby (oglądalności, słuchalności, ściągalności, itd.), przed fenomenem "Zmierzchu" trudno uciec. Zbliżający się koniec filmowej serii zmusza do refleksji na temat samego zjawiska, jakim stały się w gruncie rzeczy słabe powieści pewnej pani domu z Arizony.

 • "Zmierzch" czy "Slumdog"?

  Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród filmowych MTV. Najwięcej nominacji - aż siedem - otrzymał "Zmierzch". Na sześć statuetek szansę ma laureat tegorocznego Oscara w kategorii najlepszy film - "Slumdog. Milioner z ulicy".

 • Zobacz ślub gwiazd "Zmierzchu"!

  Triumf gwiazd filmowej serii "Zmierzch" podczas gali wręczenia MTV Movie Awards zbiegł się z internetową premierą zwiastuna najnowszego filmu z Kirsten Stewart i Robertem Pattinsonem.

 • "Zmierzch" najlepszym filmem?

  Poznaliśmy laureatów dorocznych People's Choice Awards, nagród przyznawanych przez amerykańską publiczność. W licznych kategoriach kinowych najczęściej doceniano "Sagę Zmierzch: Zaćmienie".

 • Nagrody MTV dla gwiazd "Zmierzchu"

  ..."Księżyc w nowiu" , druga część kultowej serii "Zmierzch" , triumfował podczas 19. edycji MTV Movie Awards, które zostały wręczone w niedzielę, 6 czerwca w Los Angeles. Film zdobył aż pięć statuetek.

 • Zmierzch młodzieżowych bogów

  W piątek na ekranach polskich kin debiutuje zaledwie 5 premierowych tytułów. Młodzieżowa widownia z wypiekami na twarzy czeka na finałową część wampirycznej "Sagi Zmierzch", prawdziwi kinomani wiedzą jednak, że premierą tygodnia jest "Mistrz" Paula Thomasa Andersona.

 • Coppola: Zmierzch autora?

  ..."Tetro" - wielki powrót Francisa Forda Coppoli - tak reklamowany jest najnowszy film amerykańskiego reżysera. Kiedy trzy lata temu na ekrany wchodziła "Młodość stulatka", machina promocyjna kina zastosowała ten sam marketingowy chwyt. Film okazał się jednak niebywałą klapą. Może więc najwyższy czas ogłosić zmierzch autora?

 • "Avengers: Wojna bez granic" : Zmierzch superbohaterów?

  ...zbliża się poziomem do największych osiągnięć Marvela, jak "Czarna Pantera" czy "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Choć sam film może sugerować inaczej, zmierzch Mścicieli na pewno jeszcze nie nadchodzi...

 • Rezygnacja reżyserki "Zmierzchu"

  Szaleństwo wokół "Zmierzchu", jakie rozpętała premiera filmu, jeszcze nie ucichło w Stanach Zjednoczonych, a wytwórnia już ogłosiła swoje plany co do sequela. Niektóre decyzje zaskakują.

Dyskusje na temat: zmierzch najlepsza