• Informacje na temat:

  żmijewski 2012

Artykuły na temat: żmijewski 2012
 • Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski, gwiazdor seriali "Na dobre i na złe" oraz "Ojciec Mateusz", znany również z występów w takich filmach, jak "Psy II: Ostatnia krew", "Gniew", "Katyń i "Mój rower", kończy w niedzielę, 10 kwietnia, 50 lat.

 • Żmijewski będzie... brutalny

  To będzie postać "mocna, krwista, a nawet brutalna" - tak bohatera, którego w filmie "Mój rower" zagra Artur Żmijewski, określił reżyser powstającego obrazu, Piotr Trzaskalski.

 • Żmijewski o "Moim rowerze"

  Artur Żmijewski przyjechał na festiwal filmowy do Gdyni tylko na jeden dzień, a komplementów dotyczących jego roli oraz gry Michała Urbaniaka w filmie "Mój rower" nie ma końca.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  Artur Żmijewski Jakubem Burskim w "Na dobre i na złe" był 13 lat (do 2012 r.). Serial o sympatycznym księdzu przyniósł odtwórcy głównej roli ponoć aż 4,5 miliona złotych! EP Nie przegap swoich(...)Pozując do zdjęć na gali Doskonałość Roku miesięcznika "Twój Styl" Artur Żmijewski i Paulina Petrykat-Żmijewska trzymali się za ręce. To piękny gest - w tym roku obchodzą 22. rocznicę małżeństwa, ale...

 • "Ojciec Mateusz" na dużym ekranie

  Artur Żmijewski zagra w kinowej wersji słynnego "Ojca Mateusza". Dla fanów serialu z pewnością będzie to pozycja obowiązkowa.

 • "Ojciec Mateusz": Mocny film sensacyjny

  Powstanie kinowy film o przygodach ojca Mateusza, czyli księdza-detektywa z Sandomierza, znanego z popularnego serialu, w którym tytułową rolę gra Artur Żmijewski. Prace nad scenariuszem już trwają, pisze go Grzegorz Łoszewski.

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Najlepszy film o sztuce?

  Doc Art Award to nazwa nowej nagrody filmowej, która zostanie przyznana w maju w Warszawie, podczas 8. edycji festiwalu Planete Doc. Elementem tego festiwalu będzie też pokaz filmu Artura Żmijewskiego "Katastrofa" na temat tragedii smoleńskiej.

 • Wzruszający "Mój rower"

  ..."Mój rower", nowy film twórcy nagradzanego "Ediego", Piotra Trzaskalskiego, zaprezentowano w środę, 9 maja, na 37. festiwalu w Gdyni. Główne role zagrali w nim znany muzyk jazzowy Michał Urbaniak oraz Artur Żmijewski i Krzysztof Chodorowski...

 • Kiedy kinowy "Ojciec Mateusz"?

  Na przełomie 2012 i 2013 roku do kin trafi film fabularny "Ojciec Mateusz" w reżyserii Macieja Dejczera, oparty na popularnym serialu Jedynki.

Zdjęcia na temat: żmijewski 2012
Dyskusje na temat: żmijewski 2012
 • Re: "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  Pan Grzegorz Daukszewicz ; dobrze powiedział, że 3 lata , ponieważ pojawił się w 'NDINZ' w 2012 roku :) A to, że od początku nie biegał za Wiktorią, to nie nasza sprawa. Przypominam, że pierwszą(...) grać tak dobrze jak np. Artur Żmijewski, czy Michał Żebrowski ! Jak dla mnie, świetnie pasuje do tego serialu. W duecie z Panią Katarzyną Dąbrowską - są najlepsi