• Informacje na temat:

  żmuda trzebiatowska na pokazie

Artykuły na temat: żmuda trzebiatowska na pokazie
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska o "romansie" z Figurskim

  Prasa kolorowa donosi, że Marta Żmuda-Trzebiatowska (29 l.) po rozstaniu z Adamem Królem "układa sobie życie" z Michałem Figurskim (40 l.), którego żona z kolei widywana jest z reżyserem serialu "Dom nad rozlewiskiem". Co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana?

 • Gwiazdy na pokazie "Drogówki"

  Andrzej Wajda, Michał Urbaniak, Maria Seweryn i Marta Żmuda Trzebiatowska - to tylko niektórzy goście uroczystej premiery "Drogówki" Wojtka Smarzowskiego. Na pokaz stawił się także sam reżyser oraz aktorzy grający w filmie.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska ostro o polskich ślubach

  Marta Żmuda-Trzebiatowska jest już ze swoim partnerem, tancerzem Adamem Królem (40 l.), od dobrych kilku lat. Mimo to parze nie spieszy się do ołtarza. "Myślę, że cała ta otoczka i papierologia nie są mi potrzebne do tego, żeby z kimś być" - wyznała aktorka "Gali". Powstrzymuje ją coś jeszcze. "Dość sceptycznie podchodzę do ślubów w Polsce. Kojarzą mi się z przaśnością, zastaw się, a postaw się...

 • Żmuda Trzebiatowska "dziewczyną Klossa"

  Przed czterema laty, w internetowym plebiscycie na polską dziewczynę Bonda, Marta Żmuda Trzebiatowska nie dała konkurentkom żadnych szans. Dzisiaj sama próbuje swych sił jako wybranka agenta J-23. Wszystko za sprawą roli w wojennym thrillerze "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć".

 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Joanny Klimas

  ...​Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", były w środę honorowymi gośćmi na pokazie nowej kolekcji znanej kreatorki mody Joanny Klimas.

 • Adamczyk pobił Nicholsona

  W pierwszy weekend od premiery nową komedię w reż. Piotra Wereśniaka "Nie kłam, kochanie" zobaczyło ponad 280 tys. widzów! Dla porównania: "Oko" - drugi film zestawienia - przyciągnął do kin zaledwie 41 tys. osób.

 • Tłum gwiazd na pokazie Bohoboco

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", oraz Agnieszka Dygant i Daria Widawska, czyli Agata Przybysz i Dorota Gawron z "Prawa Agaty", spotkały się w miniony weekend na pokazie najnowszej kolekcji duetu projektantów Bohoboco. Razem z nimi pokaz obejrzało kilkanaście innych znanych z seriali gwiazd.

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Śluby panieńskie"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie, w których uczestniczy jedynie 10 kinomanów, wybranych drogą losową. Kolejne spotkanie odbędzie się 9 października, o godz. 12.00, w warszawskim kinie Atlantic. Widzowie obejrzą film "Śluby panieńskie".

 • Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Zienia

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", od dawna jest wielką fanką Macieja Zienia. Nie mogło jej więc zabraknąć na pokazie najnowszej kolekcji projektanta, który odbył się w środę w warszawskim hotelu Hilton. Razem z nią pokaz obejrzało mnóstwo znanych z seriali gwiazd.

 • Tofifest: Niepokorność i świeżość

  Wręczeniem Złotego Anioła Jerzemu Stuhrowi oraz pokazem odrestaurowanej kopii "Mechanicznej Pomarańczy" Stanleya Kubricka rozpoczyna się w sobotę 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu. Hasło tegorocznej edycji to "Daj się zarazić kinem".