• Informacje na temat:

  znacznie przekroczyła

Artykuły na temat: znacznie przekroczyła
 • Twoje ubrania mogą być dla Ciebie zagrożeniem

  ...tych zagrożeń osoby wybierają zarówno żywność, jak i kosmetyki z półek oznaczonych jako produkty ekologiczne, dzięki czemu znacznie ograniczają ekspozycję swojego organizmu na szkodliwe czynniki.

 • Polskie kina: Najlepsza od 25 lat frekwencja

  Mimo że ceny biletów do kin nie spadają, Polacy coraz chętniej wybierają tę formę spędzania wolnego czasu. 2014 rok był wyjątkowo dobry dla polskich kin, bo odnotowano rekordowo wysoką frekwencję. Triumfy święcą również rodzime filmy, to one przyciągały najwięcej widzów w ubiegłym roku.

 • Grażyna Wolszczak pozwała władze!

  ...zrobi! Musimy walczyć" - powiedziała w rozmowie z "Faktem". Dodała, że sprawdza codziennie raport smogowy i jeśli widzi, że stężenie niebezpiecznych substancji jest znacznie przekroczone, stara się...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Sale weselne w stylu gwiazd – zobacz jak wziąć ślub w stylu glamour

  ...bezpieczniejszych rozwiązań to można postawić na biel, pastelowy róż, a także złoto. Te odcienie zawsze się sprawdzą i będą znacznie mniej ryzykowne. Na biel można zdecydować się również przy wyborze mebli znajdujących się w sali weselnej. Piękne, zdobione, a może kontrastowo proste krzesła będą znacznie lepiej wyglądały niż tradycyjne siedzenia przykryte pokrowcami.  Sale weselne nie tylko glamour ale...

 • 20 lat temu Madonna przekroczyła granice tabu

  Madonna jesienią 1992 r. ugruntowała swoją pozycję największej skandalistki i prowokatorki popkultury. Płytą "Erotica" i książką "Sex" przekroczyła wszelkie granice, otwierając nowy rozdział w historii rewolucji seksualnej.

 • Krystyna Feldman miała wiele sekretów. Jeden z nich zabrała ze sobą do grobu

  .... Krystyna nigdy nie zapomniała dnia, kiedy po raz pierwszy przekroczyła próg teatru i dotknęła desek sceny, na której kiedyś występował jej ojciec. Po tej wizycie stanowczo oznajmiła mamie, że chce(...), że ukochany formalnie był jeszcze żonaty z aktorką Heleną Górską.  - Ten związek już znacznie wcześniej się rozpadł. W tym czasie, kiedy się poznaliśmy, Stanisław był już z inną kobietą. Od kiedy mnie...

 • Antonio Banderas, aktor znany u nas m.in. z filmu "Desperado", zmusił swego przyjaciela Pedro Almodovara, który odbierał Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego, do opuszczenia sceny, ponieważ hiszpański reżyser znacznie przekroczył czas wyznaczony na przemówienie.

 • ...koleżanek. Zaznaczała, że od chwili, kiedy przekroczyła próg szkoły, otaczała ją atmosfera damskiej nienawiści. Nie bez powodu. Była bardzo efektowną dziewczyną, zgrabną, jasnooką. Mimo jej(...), Maria związała się na trzy lata ze znacznie starszym od siebie operatorem, Zbigniewem Kopanią. Prowadziła u jego boku wystawne życie. Rozpoczęła też międzynarodową karierę. Nadal rozbierała się...

 • Michael Jackson, który powoli kończy pracę nad swym kolejnym albumem, ma problemy finansowe. Gwiazdor znacznie przekroczył już budżet zaplanowany na nagranie nowej płyty i dlatego rozważa możliwość podreperowania stanu swego topniejącego konta poprzez sprzedaż praw do katalogu wydawnictw zespołu The Beatles.

Zdjęcia na temat: znacznie przekroczyła
Wideo na temat: znacznie przekroczyła
 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!