• Informacje na temat:

  znacznie szerszej

Artykuły na temat: znacznie szerszej
 • Andrzej Krzywy: Upozorowałem własne samobójstwo!

  ...wojskową, gdzie lekarz jednoznacznie orzekł, że jestem symulantem. I dostałem bilet do wojska" – do dziś pamięta tamten dzień. Muzyk przeżył wtedy wstrząs. W panice uprosił znajomego o pomoc(...) zapamiętał, jak Ania, do której podszedł, wyglądała, stojąc w grupce kobiet. Zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Ale parą zostali znacznie później. Tydzień spędzili w łóżku Sytuacja była skomplikowana...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • Lech Wałęsa ma problem z nadwagą. Dziennikarze zaniepokojeni jego stanem!

  Lech Wałęsa (72 l.) za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pożalił się, że obecnie waży znacznie więcej niż kiedyś. Dziennikarze jednego z tabloidów biją na alarm: były prezydent jest tylko o krok od otyłości klinicznej!

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

 • Nie może uciec z szufladki

  Jacek Kawalec choć gra m.in. w teatrze, to dla wielu ciągle jest jedynie panem z telewizyjnej "Randki w ciemno". Ostatnio w zmianie wizerunku znacznie pomaga mu rola w serialu "Ranczo".

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa nago. Aktorka w odważnych scenach łóżkowych!

  Julia Wieniawa dała się poznać szerszej publiczności za sprawą serialu "Rodzinka.pl", w którym wcielała się w postać Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. W kolejnych latach występowała w epizodycznych(...) Michalską. Wieniawa gra młodą dziewczynę, która - pomimo swojego wieku - jest już mocno doświadczona przez życie. Aktorka nie ukrywa, że ta rola to dla niej spore wyzwanie. Występuje w znacznie...

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • Karolina Gilon chce schudnąć dla Smarzowskiego!

  ...27-latka dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z gwiazd serialu "Miłość na bogato" emitowanego w latach 2013-2014 na kanale VIVA Polska. Ważyła wówczas ponad 15 kg więcej. W 2015 roku(...) wahałaby się nawet znacznie schudnąć lub przytyć do roli w filmie. - Jeśli to byłby naprawdę dobry reżyser typu Smarzowski i powiedziałby: schudnij 20 kg dla roli, oczywiście, że bym to zrobiła...

 • Tomasz Raczek o poezji "Idy"

  "Ida" posługuje się językiem poezji - nie publicystyki - dzięki czemu jest zrozumiała dla widzów na Zachodzie, którzy docenili ją bardziej niż Polacy; to zasługa reżysera Pawła Pawlikowskiego, który studiował i pracuje w Wielkiej Brytanii - uważa Tomasz Raczek.

Wideo na temat: znacznie szerszej
 • Świnki

  "Świnki" to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów na FPFF w Gdyni ("Wszystko, co najważniejsze" 1992, "Cześć Tereska" 2001) Roberta Glińskiego. Obraz porusza trudną i kontrowersyjną tematykę prostytucji nieletnich, która w ostatnich latach, zwłaszcza na terenach przygranicznych, staje się plagą. Reżyser podkreślał w wywiadach, że chciałby, by jego film stał się głosem w szerszej dyskusji na ten temat. Zdjęcia do "Świnek" realizowano od 28 czerwca do 26 lipca 2008 roku w dwóch...

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!