• Informacje na temat:

  znajoma dody

Artykuły na temat: znajoma dody
 • Wściekła Doda reaguje: Nie jestem skazana! Nie jestem karana!

  Po decyzji Sądu Okręgowego w Warszawie o odrzuceniu apelacji obrońcy Dody w sprawie znieważenia funkcjonariuszy, znana wokalistka w gwałtownym stylu zareagowała na doniesienia mediów w tej sprawie.

 • Doda dostała nożem

  W rozmowie z magazynem "Glamour" piosenkarka opowiada o relacjach z wciąż obecnym mężem: "Gdy podjęłam decyzję, że chcę się rozwieść, teraz lepiej dogaduję się z nim jako znajoma. Bo nasze problemy(...)" - zapewnia wokalistka. Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

 • Doda zawsze wierna Radkowi

  Wbrew zapewnieniom Dody o trwałości związku z Radkiem Majdanem, znajomi kontrowersyjnej piosenkarki mają inne zdanie na ten temat.

 • Doda ma apetyt na pieniądze

  ..." - mówi znajoma wokalistki w rozmowie z gazetą "Świat i ludzie". "Dlatego pilnie uczy się podstaw biznesu" - zdradza kolorowemu pismu. "A apetyt na pieniądze ma wielki. Chce zostać drugim Kulczykiem!" - twierdzi anonimowa koleżanka Dody. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Doda: Drinkiem w twarz

  ..." - opowiada gazecie "Na Żywo" znajoma poszkodowanego, Katarzyna Pakosińska. "Szybko, bo jest duży i silny, wytłumaczyliśmy mu jednak, że to przypadek, że artystka chciała tylko podkręcić swoje show, ot(...) bankiecie po rozdaniu nagród: "Nasz kolejny kolega z kabaretu, który dotąd był wielbicielem Dody, ba, nazywaliśmy go dodologiem , stał i rozmawiał z Michałem Zielińskim z Rozmów w tłoku . Wtedy...

 • Doda i Radek: Związek na odległość

  ...samo, co piłkarz zbliżający się do wieku emerytalnego" - mówi znajomy Radka. Znajoma Dody opowiada o tym, jak teraz wygląda związek jej przyjaciółki i Majdana: Radek pojawia się na ważniejszych imprezach(...) Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

 • Doda jest przekonana, że gwiazdy pokazane w filmie Latkowskiego ukrywają informacje

  ...". Zdaniem Dody osoby z show-biznesu mogą mieć dostęp do informacji, o których nie wiedzą inni bywalcy wspomnianych w filmie klubów. "Będąc celebrytą, człowiek inaczej się bawi. Znasz się automatycznie...

 • Rozmodlona Doda?

  ...o autograf czy wspólne zdjęcie". Znaczenie ma także rodzina, przed którą "piosenkarka nie musi udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jest". Jedno jednak jest pewne: dla Dody malowniczy Ciechanów jest miejscem(...) mamą Wandą i ojcem Pawłem, wybrali się do kościoła. Dorota niemal przez cały czas trzymała małą za rękę. Widać było, że ma z dziewczynką świetne relacje. W Ciechanowie nie jest tajemnicą, że mama Dody...

 • Doda odwołuje koncerty i zawiesza działalność zawodową. Fani w szoku

  ....  Z oficjalnej strony Dody wynika, że najbliższe występy miała dać 21 marca na warszawskim Torwarze (Doda z Orkiestrą), 30 marca (impreza zamknięta) i 4 kwietnia (Doda & Virgin, impreza zamknięta). Pod wpisem Dody pojawiło się mnóstwo ciepłych i wspierających słów (pisownia oryginalna): " Jesteśmy z Tobą Kochana. Możesz na nas liczyć", "Wygrałam z nowotworem wiem ile taka walka kosztuje", "Trzymaj...

 • Gdzie wypoczywała Doda?

  ..." - potwierdza w rozmowie z "Faktem" menedżerka wokalistki Maja Sablewska. Zdaniem informatorów tabloidu u boku Dody pojawił się tylko jeden mężczyzna, jej bardzo dobry przyjaciel z Warszawy. "Zachowywali się tak, jakby byli sobie bardzo bliscy, chociaż mieszkali w osobnych pokojach" - powiedziała "Faktowi" osoba uczestnicząca w wycieczce. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL.