• Informacje na temat:

  znajomi britney

Artykuły na temat: znajomi britney
 • "Nie jestem Britney"

  ...powiedziałam sobie: żadnych implantów! (śmiech) . Napisałam tę linijkę... ...na którą wiele osób zwróciło szczególną uwagę. Znajomi prosili mnie, abym zadała ci to samo pytanie. Każdy z nich, gdy(...). Właściwie, ze strategicznego punktu widzenia, lepiej by mi było być brunetką, bo tyle jest blondynek dookoła. Gdy idę ulicą, ludzie zaczepiają mnie pytając: "Czy ty jesteś Britney?". Ostatnio ktoś zawołał...

 • Britney Spears rzuci partnera?

  Czy kolejny związek Britney Spears ma się ku końcowi?

 • Niedawno amerykańska prasa podała, że Madonna czuje się obrażona propozycją, jaką złożyła jej Britney Spears. Nastoletnia wokalistka miała złożyć jej ofertę zagrania matki-alkoholiczki w jej nowym w filmie. Wiadomość taką przekazali podobno dziennikarzom znajomi Królowej Muzyki Pop, a tymczasem okazało się, że taka propozycja nigdy nie padła i Madonna o nic się na Britney nie gniewa.

 • Britney Spears straciła dziecko?

  Amerykańskie brukowce podały sensacyjnie brzmiące plotki , że na początku tego roku Britney Spears była w ciąży, jednak straciła dziecko.

 • Britney Spears: Za wcześnie na ślub

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears odwołała swój ślub. Wokalistka miała się pobrać ze swoim narzeczonym Jasonem Trawickem tej zimy, ale jak się okazało, oboje uznali, że to przedwczesna decyzja.

 • Britney Spears: "Czuję się dobrze"

  Chociaż od rozstania Britney Spears z Justinem Timberlakem minęło już wiele tygodni, amerykańska wokalistka wciąż zasypywana jest pytaniami, jak znosi ten cios. Gwiazda, która ostatnie miesiące może uznać za dość wyczerpujące, pragnie zakończyć wszelkie spekulacje na ten temat i odpowiada krótko: "Czuję się dobrze".

 • Britney i Justin: Razem czy osobno?

  Chociaż Britney Spears oficjalnie zaprzeczyła pojawiającym się od kilku dni doniesieniom, że zakończył się trwający trzy lata jej związek z Justinem Timberlakem z grupy 'N Sync, to jednak dziennikarze nie dają za wygraną i starają się w każdy możliwy sposób udowodnić, że jest inaczej. Tym bardziej, że dowodów na poparcie ich twierdzeń im nie brakuje, a dostarcza je zarówno Britney, jak i jej...

 • Britney domokrążcą

  Pod koniec marca rozpoczną się zdjęcia do filmu "In The Pink". Ta komedia o kilku kobietach, sprzedających kosmetyki w domach, to druga produkcja w której zagra Britney Spears. Popularna wokalistka ma nadzieję, że "In The Pink" nie powtórzy klapy "Crossroads - Dogonić marzenia" w którym zadebiutowała na dużym ekranie.

 • Madonna zaprasza Britney

  Britney Spears przyjęła ofertę Madonny, która zaprosiła ją do swojej wiejskiej posiadłości. 22-letnia piosenkarka ma spędzić tam, wraz ze swoim mężem Kevinem Federlinem, miesiąc miodowy.

 • Britney: Będzie syn?

  W plotka rskich mediach wciąż trwają spekulacje jakiej płci będzie pierwsze dziecko Britney Spears i jej męża Kevina Federline'a. Początkowo więcej mówiło się o dziewczynce, teraz coraz częściej pojawiają się informacje, że we wrześniu na świat przyjdzie chłopczyk.