• Informacje na temat:

  znajomi lidera

Artykuły na temat: znajomi lidera
 • The Mars Volta: Stary znajomy

  Ta informacja na pewno zelektryzuje fanów nieodżałowanej formacji At The Drive-In. Paul Hinojos, grający ostatnio w Sparcie, dołączył do The Mars Volta.

 • 14-letnia Coco Arquette skradła show liderowi Snow Patrol

  Ponad 450 tys. wyświetleń na Instagramie ma filmik, w którym na scenie liderowi grupy Snow Patrol towarzyszy 14-letnia Coco Aruqette, córka aktorskiej pary Courtney Cox i Davida Arquette.

 • Jamiroquai: Lider projektuje

  Jay Kay, lider brytyjskiej formacji Jamiroquai, dołączył do grona muzyków, którzy postanowili spróbować swoich sił w projektowaniu ubiorów. Linia Jay'a będzie nosiła nazwę Quai i trafi do sklepów w 2006 roku.

 • The Killers: Ślub lidera

  ...jest powodem dla którego odczuwa potrzebę przebywania w centrum uwagi" - twierdzi znajomy lidera The Killers.

 • Kolejny projekt lidera QOTSA

  Josh Homme, lider amerykańskiej grupy Queens Of The Stone Age, to jedna z najbardziej zapracowanych osób na scenie alternatywnego rocka. Obok macierzystego zespołu występuje także w Eagles Of Death Metal, ma na koncie także projekt Desert Sessions oraz nieistniejącą już grupę Kuyss. Jak się okazuje, to jeszcze nie wszystko.

 • Maroon 5: Lider z tenisistką

  Levine i Szarapowa poznali się w kwietniu, w nowojorskim klubie "Hiro", gdzie Rosjanka obchodziła swoje 18. urodziny. Znajomość podobno rozwinęła się na tyle, że zostali parą. "Przy Adamie zawsze kręciło się dużo kobiet. Ale on naprawdę lubi Marię i spotyka się z nią potajemnie od kilku miesięcy" - twierdzi znajomy lidera Maroon 5. Wcześniej mówiło się o związkach Levine'a z modelką Kelly McGee...

 • Babyshambles: Lider boi się więzienia

  Przypomnijmy, że Doherty w zeszłym tygodniu "urwał się" z kliniki odwykowej w Arizonie i udał się do Londynu. Tam został zatrzymany przez policję, która uznała, że prowadzony przez Pete'a samochód jechał "niekonsekwentnie". W samochodzie, w którym oprócz Doherty'ego jechał Wolfman, znajomy lidera Babyshambles, z którym Pete nagrał utwór "For Lovers", funkcjonariusze znaleźli crack i fajkę do...

 • Pamięci Grzegorza Ciechowskiego: Król na pewno

  Jak co roku w Toruniu odbędzie się koncert upamiętniający zmarłego 22 grudnia 2001 roku w Warszawie Grzegorza Ciechowskiego. 17 grudnia na scenie w Toruńskich Jordankach wystąpią znajomi i przyjaciele lidera Republiki. To już 14. edycja imprezy.

 • Córka Bono z U2 narzeka, że sława ojca utrudnia jej karierę

  Eve Hewson, córka słynnego irlandzkiego wokalisty i lidera zespołu U2, nie ukrywa faktu, że nazwisko i znajomości ojca otworzyły jej drzwi do kariery w branży filmowej. 28-letnia aktorka zaznacza jednak, że choć początkowo sława ojca była błogosławieństwem, z czasem stała się przekleństwem. "Ludzie mają często wobec mnie bardzo niskie oczekiwania" - wyjaśniła.

 • Córka Bono narzeka, że sława ojca utrudnia jej karierę

  Eve Hewson, córka słynnego irlandzkiego wokalisty i lidera zespołu U2, nie ukrywa faktu, że nazwisko i znajomości ojca otworzyły jej drzwi do kariery w branży filmowej. 28-letnia aktorka zaznacza jednak, że choć początkowo sława ojca była błogosławieństwem, z czasem stała się przekleństwem. „Ludzie mają często wobec mnie bardzo niskie oczekiwania” – wyjaśniła.