• Informacje na temat:

  znajomi planuje

Artykuły na temat: znajomi planuje
 • Zielińska planuje ciążę?

  .... Dała do zrozumienia, że ma ważne życiowe plany - zdradza osoba z firmy Rochstar produkującej "Kocham Cię, Polsko!". Znajomi pani Katarzyny mówią, że aktorka poszukuje wyzwań. Takim z pewnością jest(...). Bo osoby pracujące z aktorką mówią, że w najbliższym czasie nie planuje ona żadnej nowej roli serialowej czy filmowej. Podobno nie bez przyczyny. Dotychczasowe sukcesy pani Katarzyny w zawodzie nie...

 • Ryan Gosling planuje zaręczyny

  Jeden z najbardziej popularnych kanadyjskich aktorów Ryan Gosling zamarzył, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest koleżanka z branży Amerykanka Eva Mendes, z którą jest związany od lat. W najbliższych dniach planuje jej się oświadczyć.

 • 17-letnia mama planuje ślub

  Świeżo upieczeni rodzice: Jamie Lynn Spears, siostra gwiazdy pop Britney, i Casey Aldridge są obecnie zajęci planowaniem ceremonii ślubnej, która podobno ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Zerwała z używkami, chce mieć dziecko

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse planuje w tym roku zajść w ciążę - twierdzi znajomy gwiazdy.

 • Pożegnaliśmy Marię Kornatowską

  Na Starym Cmentarzu w Łodzi pochowana została w piątek wybitna eseistka, krytyk filmowy i wykładowczyni łódzkiej szkoły filmowej, telewizyjnej i teatralnej prof. Maria Kornatowska. Żegnali ją najbliżsi, przyjaciele, znajomi, studenci i mieszkańcy Łodzi.

 • Ilona Ostrowska szuka wyzwań

  Gwiazda "Rancza" w przyszłości chciałaby spróbować swoich sił jako reżyserka. Czy to Ilona Ostrowska oznacza, że planuje zostawić aktorstwo?

 • Przed śmiercią chciała wyjść za mąż

  Zmarła 11 lutego piosenkarka Whitney Houston zamierzała ponownie wyjść za mąż za Bobby'ego Browna - twierdzi bliski znajomy pary.

 • Madonna znów mamą?

  Gwiazda pop Madonna planuje drugie dziecko ze swoim mężem Guyem Ritchiem. Choć wokalistka ma 46 lat, według lekarzy nie ma przeciwskazań do jej ciąży.

 • Trafi do sekty

  Słucha heavy metalu, planuje wydać płytę i marzy, żeby zagrać narkomankę. Takiego wątku w "M jak miłość" na razie nie będzie, ale u jej bohaterki Uli i tak dużo się dzieje.

 • Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  Znajomi przestrzegali Kaśkę (Katarzyna Glinka) przed Ksawerym (Sebastian Cybulski). Jednak nie przewidzieli tego, że przystojny prawnik zmieni się pod wpływem uczucia. Co nowego czeka nas w "Barwach szczęścia"?

Wideo na temat: znajomi planuje
 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Odcinek 374.

  Paulina Wach żyje jeszcze konsekwencjami ostatniej randki z Jankiem Kaszubą - która nie przebiegła do końca tak jak planowali. Kuba Walczak chce jej załatwić dzień wolny, ale Wach niespodzianie spotyka na komendzie starego znajomego. To Jerzy Makowiecki, Paulina pamięta go ze śledztwa sprzed lat. Makowiecki stracił wtedy żonę, zamordowaną podczas ulicznego napadu. Policjantka zamknęła sprawcę, niejakiego Krystiana Chomickiego, który na procesie odgrażał się, że dokończy robotę i zemści się...

Dyskusje na temat: znajomi planuje