• Informacje na temat:

  znajomy ciągle

Artykuły na temat: znajomy ciągle
 • "Pierwsza miłość": Ciągle prześladowana?

  Przypomnijmy, że Leszczyński (Bronisław Wrocławski), dobry znajomy i biznesowy partner Anety (Maria Pakulnis), pojawił się w 2381. odcinku serialu. Od razu zapałał wielką namiętnością do Aśki(...) zastąpić go w więzieniu. Strach powraca Aśka będzie przekonana, że Leszczyński jest za kratkami. Ale jednocześnie ciągle towarzyszyć jej będzie bardzo nieprzyjemne uczucie, iż ktoś ją obserwuje...

 • Grażyna Wolszczak: Ciągle o tym pamiętam

  Grażyna Wolszczak zaraża optymizmem, zakłada fundację, przyjaźni się z Facebookiem i robi bilans 12 lat w "Na Wspólnej".

 • Halina Mlynkova i Leszek Wronka: Znajomi zwiastują koniec ich związku!

  ...i ciężko znosi przyjazdy Haliny do domu. Dochodzi między nimi do nieporozumień, obie czują się bowiem gospodyniami u Leszka" - zdradza znajomy wokalistki. Końca konfliktu nie widać. A piosenkarka jest już...

 • The Waterboys: Posłuchaj nowej płyty "Modern Blues" przed premierą

  19 stycznia do sklepów trafi nowa płyta The Waterboys. Albumu "Modern Blues" możecie już posłuchać na stronach Interii!

 • Kasia Glinka załamana rozstaniem. "Ciągle płacze"

  Znajomi, którzy próbują dodzwonić się do Katarzyny, od kilku dni muszą nagrywać się na jej automatyczną sekretarkę. "Zostaw wiadomość po sygnale", mówi aktorka. Ale nie oddzwania... Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", gwiazda "Barw szczęścia" przeżywa wielki dramat. - Kasia została porzucona przez męża, biznesmena Przemysława Gołdona.  Jest załamana, ciągle płacze i mówi, że nie...

 • Karolina Gruszka pracuje głównie w Rosji

  Karolina Gruszka od kilku lat występuje przede wszystkim na deskach moskiewskich teatrów, często w sztukach autorstwa swojego męża Iwana Wyrypajewa. Aktorka twierdzi, że Rosja jest dla niej inspiracją twórczą, jednak nie mogłaby żyć tam na stałe. Dlatego nie wyprowadza się z Warszawie i chętnie przyjmuje propozycje zawodowe z Polski.

 • "Plebania": Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak ciągle się kochają!

  Ciągle się kochają!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Ciągle groźni starzy znajomi

  Wydawało się, że Leszek (Artur Dziurman) wyszedł na prostą. Kiedyś brat Krystyny Lubicz był czarną owcą rodziny.

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

Zdjęcia na temat: znajomy ciągle
Wideo na temat: znajomy ciągle
 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

Dyskusje na temat: znajomy ciągle