• Informacje na temat:

  znajomy toma

Artykuły na temat: znajomy toma
 • Tom Hanks: Zwyczajny niezwyczajny

  Twarz, która natychmiast wzbudza zaufanie i talent pozwalający zagrać każdą rolę. Czy to sprawiedliwe, by jednego człowieka obdarzyć takimi cechami? Ponieważ chodzi o Toma Hanksa, nikt nie zadaje nawet takich pytań.

 • Taylor Swift i Tom Hiddleston: Media nie dają im żyć?

  Związek Taylor Swift i aktora Toma Hiddlestona nie przestaje budzić emocji. Para, która wybrała się do Australii, stała się głównym tematem tamtejszych programów informacyjnych.

 • Tom Hanks odmienia swoje życie

  Tom Hanks ( "Terminal" , "Kod da Vinci" ) wystąpi w filmie wytwórni Universal Pictures "Talk of the Town". Scenariuszem zajmie się autorka "Mojego wielkiego greckiego wesela" Nia Vardalos, która ponadto napisze skrypt oraz wystąpi w innej romantycznej komedii, "I Hate Valentine'a Day".

 • Tom Hanks: Żadnych komedii romantycznych!

  Nie obraziłby się na trzeciego Oscara, ale w tym roku nie został do niego nawet nominowany. Za to pomógł go dostać komuś innemu.

 • Tom Cruise opłaca ochroniarzy dla swojej córki

  ..."Tom jest zawsze otoczony chmarą ludzi, którzy mają zadbać o jego bezpieczeństwo. Najczęściej są ubrani cywilnie. Tak samo chce chronić swoją córkę" - powiedział jego znajomy. Podobno na taką opiekę(...) wielkie zainteresowanie" - dodał znajomy. Ochrona została dobrana bardzo starannie. Mężczyźni, którzy nie opuszczają Suri na krok, są ubrani cywilnie, ale pod marynarką mają schowaną broń. Ciekawi...

 • Forrest idzie na studia

  ...komunikowana się prowadzone przez rozgoryczoną życiem panią Mercedes Tainot (Julia Roberts), rzeczywiście mogą się w przyszłości przydać potencjalnym bezrobotnym z tytułem. Najnowsza produkcja Toma...

 • Pożegnaliśmy Marię Kornatowską

  Na Starym Cmentarzu w Łodzi pochowana została w piątek wybitna eseistka, krytyk filmowy i wykładowczyni łódzkiej szkoły filmowej, telewizyjnej i teatralnej prof. Maria Kornatowska. Żegnali ją najbliżsi, przyjaciele, znajomi, studenci i mieszkańcy Łodzi.

 • ...48-letni aktor znany z filmu "Top Gun" przyjaźni się z 35-letnim Beckhamem i jego żoną Victorią od czasu ich pierwszego spotkania w 2003 roku. Cruise ma nadzieję, że jego znajomy zamieni sport na aktorstwo, gdyż jest przekonany, że będzie on wyglądał świetnie w obiektywie kamery. "Od jakiegoś czasu namawiam go, aby został aktorem. Ma wygląd i wszystko inne, czego mu potrzeba do tej pracy. Byłby...

 • Holmes i Cruise zjedzą razem indyka

  ...niewiele się zmieniło. Oboje są gotowi przełknąć dla jej dobra dumę i honor" - powiedział znajomy pary. To będzie na pewno bardzo trudny dla nich okres. Parę dni przed świętem, dokładnie 18 listopada...

 • Sonia Bohosiewicz w słuchowisku "The Walking Dead"

  W październiku odbędzie się premiera kolejnej części słuchowiska "The Walking Dead". W jednej z głównych ról ponownie będzie można usłyszeć Sonię Bohosiewicz. Aktorka twierdzi, że niektórzy znajomi bardziej cenią jej udział w słuchowisku niż jej osiągnięcia filmowe. Przyznaje też, że jest wielką fanką serialu AMC (w Polsce znanego jako "Żywe trupy").