• Informacje na temat:

  znak rozpoznawczy

Artykuły na temat: znak rozpoznawczy
 • "Milionerzy": Pytanie o Popka za 125 tys. złotych

  Było pytanie o znak rozpoznawczy Popka, teraz w "Milionerach" kontrowersyjny raper pojawił się ponownie.

 • Wokalistki, które nie wstydzą się swoich krągłości

  Mogą pochwalić się obfitymi kształtami i wcale się tego nie wstydzą. Oto wokalistki, które ze swoich krągłości zrobiły znak rozpoznawczy.

 • Bohdan Łazuka: Król życia i estrady

  Twierdzi, że nigdy się nie nudzi, a poczucie humoru to jego znak rozpoznawczy. W życiu różnie bywało, ale niczego nie żałuje. W środę, 31 października, Bohdan Łazuka kończy 80 lat.

 • "The Voice of Poland": Marika jurorem?

  Pierwsza Dama Polskiego Dancehallu radzi sobie śpiewająco jako prowadząca "The Voice of Poland". Marika przed laty poświęciła życie muzyce, choć z wykształcenia jest teatrologiem! Jej znakiem rozpoznawczym, oprócz burzy warkoczyków, jest anielski głos.

 • Caravan Palace z nową płytą

  Połączenie swingu i muzyki elektronicznej to znak rozpoznawczy grupa Caravan Palace. Na najnowszym albumie słychać nawiązania do jednego z pierwszych zespołów jazzowych w Europie - Quintette du Hot Club de France. Album zapowiada singel "Lone Digger".

 • Do tańca i do różańca

  Różnorodność (tematyczna, narracyjna, stylistyczna) filmów to od samego początku znak rozpoznawczy festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty i jego trwająca właśnie we Wrocławiu 12. edycja nie różni się w tym względzie od żadnej z poprzednich.

 • Jerzy Kryszak: Nie biję się o nowe role

  Poczucie humoru to jego znak rozpoznawczy. Kiedyś cały kraj śmiał się z "Polskiego ZOO", w którym parodiował polityków. Podobał się nam także w serialu "Alternatywy 4" i jego kontynuacji "Dylematu 5". Jerzy Kryszak opowiada o rodzinie, teatrze i o tym, dlaczego odrzuca niektóre zawodowe propozycje.

 • "The Voice of Poland": Czy Baron zetnie swoje dredy? Bednarek mu zazdrości

  Aleksander Milwiw-Baron od lat nie zmienia wizerunku. Trener "The Voice of Poland" zdradził, kiedy pozbędzie się dredów, które są jego znakiem rozpoznawczym.

 • Twiggy, twarz roku 1966, skończyła 70 lat

  Chłopięca fryzura, krótkie włosy, ogromne oczy i domalowane rzęsy - oto znaki rozpoznawcze Twiggy. Pierwsza światowa supermodelka Twiggy 19 września kończy 70 lat.

 • Koterski jak Gombrowicz

  Składnia językowa filmów Marka Koterskiego, od lat stanowi wizytówkę i znak rozpoznawczy reżysera. W komedii "Baby są jakieś inne" z urokami "koterszczyzny" zmierzyli się Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz. Czy, parafrazując mistrza, słynni aktorzy dali radę, dali?

Zdjęcia na temat: znak rozpoznawczy
Wideo na temat: znak rozpoznawczy
 • Bohdan Łazuka: Król życia i estrady

  Twierdzi, że nigdy się nie nudzi, a poczucie humoru to jego znak rozpoznawczy. W życiu różnie bywało, ale niczego nie żałuje. 2018 rok jest dla Bohdana Łazuki okazją do świętowania okrągłych osiemdziesiątych urodzin.

 • ​Beata Ścibakówna: Szukam swojego stylu

  ​Beata Ścibakówna niejednokrotnie podkreślała, że lubi stawiać na ponadczasową klasykę, która dodaje elegancji i sprawdza się w każdej okazji. Przez wiele lat jej znakiem rozpoznawczym były stonowane kolory - szary, granat, czerń, a także proste kroje i minimalistyczne dodatki. Aktorka postanowiła teraz wprowadzić do swojej szafy powiew świeżości

 • Zenek Martyniuk najbardziej stylowy artysta ze świata disco polo

  i marynarka to jego znaki rozpoznawcze. Czy ten strój do niego pasuje?

Dyskusje na temat: znak rozpoznawczy