• Informacje na temat:

  znakomita wiadomość

Artykuły na temat: znakomita wiadomość
 • Znakomity finał "Bitwy na głosy"

  ...widzów (3,96 mln odbiorców). Zresztą jeszcze więcej widzów śledziło uroczyste ogłoszenie wyników w show Dwójki. Wiadomość o triumfie zespołu Piotra Kupichy usłyszało bowiem aż 4,35 mln Polaków. Finał...

 • Spring Break 2018: Jest w czym wybierać

  Podobno nowe badania naukowe wykazały, że częste chodzenie na koncerty wydłuża życie. To znakomita wiadomość dla tych, którzy przedostatni weekend kwietnia spędzą w Poznaniu na festiwalu Spring Break.

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Z okazji Dnia Kobiet

  Znakomita wiadomość dla fanów komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Film w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów! "To jest film dla kobiet, przede wszystkim" - mówi Alicja Bachleda-Curuś, która gra w produkcji jedną z głównych ról.

 • Świat według Mleczki

  Mamy znakomitą wiadomość dla fanów popularnego rysownika - uruchomiliśmy serwis mleczko.interia.pl !

 • Porcupine Tree: Znów w Polsce

  Znakomita wiadomość dla fanów twórczości Stevena Wilsona! Zgodnie z wstępną obietnicą złożoną w wywiadzie dla INTERIA.PL, do Polski na dwa koncerty w kwietniu przyjedzie prowadzony przez niego zespół Porcupine Tree. Wcześniej, bo 21 marca, do sklepów trafi najnowsza produkcja "Jeżozwierzy" - "Deadwing".

 • Jednak wystąpi w Warszawie

  ...15 października na warszawskim Torwarze wystąpi amerykańska piosenkarka Alicia Keys. Taką wiadomość podał na swoim blogu dziennikarz Hirek Wrona.

 • TVP rezygnuje ze spektaklu "Las" w reżyserii Jerzego Stuhra

  ..."Smutna wiadomość. Tyle radości, przygotowań i pracy włożył Jerzy Stuhr, my i Redakcja Teatru TVP w 'Las' - wszystko poszło w las. Tak zaawansowany w realizacji projekt został skasowany jednym 'nie'"- napisała na Facebooku aktorka Małgorzata Zajączkowska.

 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Dobra wiadomość jest taka, że trzy nowe muzyczne programy nie są tak przaśne i remizowe jak preselekcje do Eurowizji, "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Zła wiadomość? Do zachwytu wciąż daleko.

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Powstanie film "Ranczo. Zemsta wiedźm"

  Dobra wiadomość dla fanów opowieści o mieszkańcach Wilkowyj. Planowany od dawna film "Ranczo. Zemsta wiedźm" może powstać jeszcze w tym roku. "Nie ma żadnych zmian w obsadzie aktorskiej, pojawią się nowi bohaterowie, ale raczej na drugim planie" - zapowiada w rozmowie z PAP Life reżyser Wojciech Adamczyk. I zdradza, że rozpoczęcie zdjęć planowane jest na czerwiec.

Zdjęcia na temat: znakomita wiadomość
Wideo na temat: znakomita wiadomość
Dyskusje na temat: znakomita wiadomość
 • Muzyczny sukces House'a

  Znakomita wiadomość ! Brawo Hugh ! Słucham wydawania innych artystów tych piosenek; i stwierdzam że Laurie;ma cudowną zdolność; jako muzyk i wokalista ;dlatego kupiłam "Pozwól im mówić". Jest wspaniałym muzykiem z prezentu i pasją ; że chce dzielić się ze światem. Nie wiem która piosenka jest moją ulubioną ;kocham je wszystkie.