• Informacje na temat:

  znakomite umiejętności

Artykuły na temat: znakomite umiejętności
 • "The Voice of Poland": Znakomita Anna Karwan i pewny siebie Filip Lato

  Malinowska . Jej wykonanie "Ruchomych piasków" Varius Manx nie przekonało trenerów.  Kolejny swoje umiejętności wokalne zaprezentował Krzysztof Grześkiewicz , znany m.in. z działalności w grupie(...)" - zakończył Piasek. Piaseczny nie odwrócił się natomiast, gdy na scenie swoje umiejętności prezentowała Ewa Novel (zaśpiewała Jazmine Sullivan "Bust Your Windows"). Walczyli o nią natomiast...

 • Kris Barras: Bluesman z przeszłością w MMA

  Kris Barras będzie pierwszym od dekady brytyjskim artystą, który przerwie hegemonię Amerykanów podczas festiwalu Rawa Blues. Jest jedną z nadziei tego gatunku na Wyspach, talent i umiejętności potwierdził płytą "Lucky 13". Album zebrał znakomite recenzje, cieszy się również dużą popularnością wśród brytyjskich fanów bluesa. Barras to nie tylko bluesman, ale również ... zawodnik MMA. Generalnie...

 • "Matrix Live: Film In Concert": Pierwszy raz w Europie

  ..."Nigdy wcześniej nie byłem w Polsce. Wiem, że polskie orkiestry są znakomite. To duża satysfakcja - po prostu stanąć przed zespołem i poprosić, aby zaczęli grać" - mówi gość 6. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej Don Davis, twórca m.in. ścieżki dźwiękowej do trylogii "Matrix".

 • "Oszustki": Wilson wystawia ciało, Hathaway jest pełna podziwu

  Po znakomitej "Opowieści do poduszki" (gdzie wystąpili David Niven i Marlon Brando) i nie mniej zabawnych "Parszywych draniach" (z Michaelem Cainem i Stevem Martinem), na ekrany kin trafią już wkrótce nawiązujące do podobnego motywu "Oszustki".

 • Rasmentalism "Za młodzi na Heroda". Rapowy album roku (recenzja)

  Każdy kto obserwował undergroundową scenę w latach dwutysięcznych, będzie pamiętał Rasa i tylko wtedy w pełni zrozumie jak wiele pracy włożył w swoje umiejętności. Kiedy wraz z Mentem wydali "Dobrą muzykę, ładne życie" dali poczucie, że to jeden z najbardziej trafionych duetów raper/producent w kraju.

 • Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną dla dzieci

  Żora Korolyov spełnia swoje kolejne marzenia. Otwiera akademię, w której uczyć będzie uzdolnione artystycznie dzieci. Wśród zajęć oferowanych przez jego placówkę będzie taniec, śpiew, aktorstwo oraz akrobatyka. Tancerz twierdzi, że uwielbia pracować z dziećmi i ma nadzieję przekazać swoje umiejętności młodemu pokoleniu.

 • "Duch hrabiego z Tczewa"

  Von Zeit to jedna z najciekawszych i zarazem najbardziej niedocenianych polskich formacji rockowych. Wydany przed rokiem dwupłytowy album "Ocieramy się" zebrał znakomite recenzje, ale Von Zeit niespecjalnie tym przejęci rzadko wychylają nosy poza rodzimy Tczew, bo jak twierdzi lider formacji, "nie mają parcia". Na tegorocznym Off Festivalu będzie okazja, by nadrobić zaległości i zobaczyć ich...

 • Schwarzenegger pod wrażeniem... muskułów Ronaldo

  Cristiano Ronaldo budzi postrach wśród rywali nie tylko ze względu na wybitne umiejętności strzeleckie. Pod wrażeniem... muskułów portugalskiego piłkarza jest słynny aktor, kulturysta i polityk Arnold Schwarznegger.

 • Channing Tatum podbija internet! I to w 30 sekund!

  Channing Tatum po raz kolejny pokazał, że potrafi się świetnie ruszać. 30-sekudnowy klip, w którym hollywoodzki przystojniak prezentuje swe taneczne umiejętności i poczucie humoru, ma już na Youtube'ie 2 249 593 wyświetleń.

 • "Lady Bird" : Girlhood

  Dla Grety Gerwig "Lady Bird" jest sprawdzianem inscenizacyjnych umiejętności. Śladem George’a Clooneya, Mela Gibsona i Bena Afflecka amerykańska aktorka, znana głównie ze współpracy z Noah Baumbachem, postanowiła spróbować swoich sił na reżyserskim stołku. Mogło to zapowiadać zarówno, jak w wielu przypadkach, wielkie rozczarowanie, jak i ogromny sukces. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że...

Zdjęcia na temat: znakomite umiejętności